Žemėlapiai – puiki priemonė, padedanti aiškiai suvokti informaciją, integruoti įvairius duomenų tipus (lenteles, tekstą, BIG data ir kt.) į bendrą erdvę, analizuoti ir suprasti jų erdvinius bei tarpusavio dėsningumus. Vizualiai pateikta informacija, papildyta erdvinės analizės įrankiais, leidžia stebėti gamtinius, socialinius ar jūsų organizacijos veiklos procesus erdvėje, laike, valdyti turtą ir priimti objektyvesnius sprendimus.

Kurkite

Naudodami įvairių formatų, skirtingų šaltinių duomenis vizualizuokite juos dvimatėje arba trimatėje aplinkoje. Kurkite interaktyvius, naršykle pasiekiamus žemėlapius, arba atlikite maketavimo darbus ir paruoškite žemėlapius spaudai.

Analizuokite

Analizuokite duomenų pasiskirstymą laike ar erdvėje naudodami iš anksto paruošus geoapdorojimo įrankius ir skirtingus duomenų vizualizacijos metodus.

Dalinkitės

Dalinkitės patraukliais ir puikiai turinį perteikiančiais žemėlapiais socialiniuose tinkluose, mobiliose programėlėse, įterpkite juos į internetines svetaines ar viešinkite nuorodą, kad kiti vartotojai galėtų juos pasiekti.

Peržiūrėkite

Peržiūrėkite sukurtus žemėlapius darbastalio kompiuteriuose, internetinėse naršyklėse ar mobiliuosiuose įrenginiuose net ir neprisijungus prie interneto (offline).