Temos Archyvai: Renginių archyvas

Kviečiame registruotis į moksleivių GIS konferenciją „Mano žemėlapis Lietuvai“!

Vasario 16 d. baigiasi tradicija tampantis Lietuvos mokyklų žemėlapių konkursas „Mano žemėlapis Lietuvai". Džiaugiamės sulaukę įdomių, valstybės šimtmečiui skirtų darbų!

Skaitmeninių žemėlapių konkursas rengiamas jau trečiąjį kartą. Jį organizuoja UAB „Hnit-Baltic“ kartu su Ugdymo plėtotės centru, Vilniaus universiteto Geomokslų instituto Kartografijos ir geoinformatikos katedra bei Lietuvos geografų draugija. Konkursas skirtas 3-12 klasių Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams ar kūrybinėms grupėms (iki trijų mokinių).

Dėmesio! Atidarėme registraciją į konkurso baigiamąjį renginį, kuris vyks kovo 9 d. Krašto apsaugos ministerijoje Vilniuje.

Registracijos forma čia.

Toliau skaityti Kviečiame registruotis į moksleivių GIS konferenciją „Mano žemėlapis Lietuvai“!

Lietuvos Esri vartotojų konferencija jau spalio 19-20 d.!

Iš visų jėgų stengiamės, kad š.m. Lietuvos Esri vartotojų konferencija būtų išskirtinė! Tai didžiausias GIS bendruomenės renginys, kuriame susitiksite su Hnit-Baltic ir Esri darbuotojais, programinės įrangos vartotojais bei partneriais, sužinosite GIS pasaulio naujienas, įgysite patirties ir galėsite pasidalinti savo pasiekimais GIS srityje! Daugiau nei 500 dalyvių, 30 pranešėjų, 50 pranešimų ir 2 dienos susitikimų su GIS specialistais!

Toliau skaityti Lietuvos Esri vartotojų konferencija jau spalio 19-20 d.!

Konferencija „GIS švietimui 2017″ kviečia studentus ir dėstytojus!

 
Tradicija tampantis renginys – studentų ir dėstytojų konferencija „GIS švietimui" jau spalio 18 d. Vilniuje! Jubiliejinį – penktąjį kartą kviečiame būti kartu Socialinių mokslų kolegijoje! Konferencijos metu su universitetų bei kolegijų atstovais, dėstytojais, studentais dalinamės sėkmingais ArcGIS naudojimosi pavyzdžiais bei pristatysime ArcGIS naujienas!
 
Primename, konferenciją penkis metus iš eilės organizuoja geografinių informacinių sistemų atstovė Baltijos šalyse UAB „Hnit-Baltic". Konferencijos tikslas – skatinti aukštąsias mokyklas, jų dėstytojus ir studentus domėtis geografinėmis informacinėmis sistemomis bei technologinių naujovių taikymo galimybėmis ir ugdyti būsimus specialistus.
 

Kviečiame į ArcGIS įgūdžių tobulinimo seminarus!

Visus, dirbančius ArcGIS programine įranga ir norinčius sužinoti daugiau, kviečiame gilinti žinias nemokamuose seminaruose!

Lauksime jūsų net trijuose miestuose:

 • Klaipėda, gegužės 30 d. (Green Park Hotel, Minijos g. 119)
 • Kaunas, gegužės 31 d. (BLC verslo centras, K. Donelaičio g. 62)
 • Vilnius, birželio 1 d. (Holiday Inn viešbutis, Šeimyniškių g. 1)

Atvykimas nuo 12.30 val. Seminarų pradžia 13 val.

Seminaro metu sužinosite kaip ArcGIS programinė įranga gali padėti optimizuoti darbą įvairiose veiklos srityse. Didžiausią dėmesį skirsime išmanaus miesto kūrimui: nuo 3D projektavimo iki masinių renginių veiklos organizavimo su ArcGIS. Daugiau funkcionalumo naujienų ir sėkmingų ArcGIS taikymo pavyzdžių – įgūdžių tobulinimo seminaruose!

 

 

 

Registracija baigėsi. Laukiame visų užsiregistravusių seminare!

Konferencijoje „Mano žemėlapis Lietuvai“ įvertinti žemėlapius kuriantys mokiniai!

Ar galite patikėti, kad interneto žemėlapius kuria – vaikai? Tikrai taip! Jau antrą kartą Lietuvoje vyko moksleivių skaitmeninių žemėlapių kūrimo konkursas – „Mano žemėlapis Lietuvai“.

Konkurso organizatoriai sulaukė 80 įvairių žemėlapių, kuriuose 6-12 klasių moksleiviai supažindina su savo miestų ir miestelių architektūra, lankytinais objektais, piliakalniais, dvarais ir jų istorijomis, pasakoja apie įžymių asmenybių veiklą ir gyvenimą, nagrinėja Lietuvos tautinį identitetą, regionų ypatumus ir šalies nepriklausomybės kelią, perteikia savo kelionių ir pažinimo įspūdžius. Konferencijoje apsilankė beveik 180 žmonių iš 15 Lietuvos miestų.

Toliau skaityti Konferencijoje „Mano žemėlapis Lietuvai“ įvertinti žemėlapius kuriantys mokiniai!

GIS konferencija „Mano žemėlapis Lietuvai“ jau vasario 10 d.!

mano

Mieli mokytojai ir moksleiviai, 

Konkursas „Mano žemėlapis Lietuvai“ baigėsi! Dėkojame visiems dalyvavusiems! Vertinimo komisija jau imasi darbo ir rinks geriausius žemėlapius net keliose kategorijose! Nepraleiskite progos susitikti ir sužinoti daugiau apie geografines informacines sistemas jau vasario 10 d. Konferencija skirta 6-12 kl. mokiniams, dalyvavimas nemokamas.

Registracija baigėsi. Visų užsiregistravusių laukiame renginyje!

Susipažinkite su renginio programa!

Toliau skaityti GIS konferencija „Mano žemėlapis Lietuvai“ jau vasario 10 d.!

Lietuvos Esri vartotojų konferencijai pasibaigus

P1200010

Dėkojame visiems, buvusiems kartu 10-oje Lietuvos Esri vartotojų konferencijoje: suskaičiavome jūsų net 425! Dalinamės konferencijos akimirkomis ir laukiame sugrįžtant kitais metais!

O kad galėtume tobulėti, prašome jūsų užpildyti trumpą atsiliepimų anketą čia.

Visos konferencijos akimirkos čia arba mūsų facebook profilyje.

pranesimai

 

 

Plenarinė sesija, spalio 6 d.

Vartotojų sesija, spalio 7 d.

Techninė sesija ir interaktyvūs pristatymai, spalio 7 d.

Ačiū, kad buvote kartu konferencijoje „GIS švietimui 2016″!

svietimui-1

Mieli studentai ir dėstytojai. Ačiū visiems dalyvavusiems konferencijoje „GIS švietimui 2016″, pirmą kartą matėme jūsų tiek daug! Mūsų tikslas – sudominti studentus geografinių informacinių sistemų galimybėmis ir taikyti jas studijuojant įvairių disciplinų mokslus. Tikimės, kad konferencija buvo naudinga, įdomi ir gausi naujomis pažintimis. Didžiulis ačiū pranešėjams! Dalinamės nuotraukomis ir konferencijos metu skaitytais pranešimais. Iki susitikimo kitais metais!

Patiko pranešimas? Prisiminkite juos visus čia.

Mums svarbi jūsų nuomonė! Labai prašytume pasidalinti atsiliepimais ir užpildyti trumpą anketą.

IMG_3853

Daugiau akimirkų iš renginio rasite mūsų facebook paskyroje: čia.

 

Lietuvos Esri vartotojų konferencija baigėsi! Ačiū visiems buvusiems kartu!

konferencija

Lietuvos Esri vartotojų konferencija – tai renginys, kurį aplanko  daugiau kaip 500 geografinių sistemų specialistų, tai vieta, kurioje susitikę su bendraminčiais sužinosite naujausias rinkos tendencijas, išgirsite apie technologinius pasiekimus ir naujoves bei praktiškai pamatysite, kaip juos pritaikyti savo darbe.

ArcGISEarth_265Plenarinėje sesijoje jus pasitiks ir sveikins Esri 3D ir ArcGIS Earth produkto vadovas – Chris Andrews iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Jis papasakos apie geodizainą, 3D technologijos naudojimą planavime, BIM integraciją su GIS, apžvelgs šių sričių naujienas ir perspektyvas!

Susitikite su kolegomis – geografinių informacinių sistemų specialistais iš visos Lietuvos, keiskitės patirtimis, išplėskite ne tik žinių, bet ir bendraminčių ratą!

Konferencija vyks 2016 m. spalio 6-7 d. „Karolinos“ konferencijų centre, Sausio 13-osios g. 2, Vilnius. Konferencijos pradžia 10:00 val., registraciją pradedame 9:00 val.

Daugiau informacijos apie renginį telefonu 8 5 215 0575 arba elektroniniu paštu renginiai [at] hnit-baltic [dot] lt.
11

 

12

 

 

Jūsų patogumui pateikiame excel failą , kuriame galėsite susiplanuoti antros dienos dienotvarkę. Atsisiųsti failą… 

Interaktyvių sesijų aprašymas

Demonstracijų inžinerinių tinklų atstovams ir savivaldybėms aprašymas

Registracija į konferenciją jau baigėsi. Spėjusių užsiregistruoti laukiame renginyje, o su kitais susitiksime jau kitais metais!

Konferencija „GIS švietimui 2016“ spalio 5 d. Vilniuje!

gis banner

Jau spalio 5 d. Vilniuje Karolinos konferencijų centre vyks 4-oji studentų, dėstytojų ir būsimų GIS specialistų konferencija „GIS švietimui 2016“. Konferencijos tikslas – skatinti aukštąsias mokyklas, jų dėstytojus ir studentus domėtis geografinėmis informacinėmis sistemomis bei technologinių naujovių taikymo galimybėmis ir ugdyti būsimus specialistus.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas. Registruokitės!

Kas? Visi aukštųjų mokyklų dėstytojai, lektoriai, studentai, tyrinėtojai, mokslininkai…
Kur? Konferencijų centras „Karolina“, Vilnius.
Kada? Šių metų spalio 5 dieną.
Ką? Konferencijos programa
Kiek? Nemokamai.

Kaip ? Registracija į konferenciją baigėsi.

Laukiame visų!

Daugiau informacijos apie renginį telefonu 8 5 215 0575 arba elektroniniu paštu renginiai [at] hnit-baltic [dot] lt.

eSkills_logo_final2016

Kviečiame į įgūdžių tobulinimo seminarą!

„GIS efektyvesniam darbui: pavyzdžiai ir gerosios praktikos“

Seminare UAB „Hnit-Baltic“ specialistai pristatys ir parodys pavyzdžius, kaip ArcGIS įrankiai naudojami įvairių sričių organizacijų veiklos procesuose ir kaip modernios internetinės, mobiliosios GIS technologijos juos automatizuoja, padidina našumą ir taupo organizacijos pinigus. Sužinosite apie ArcGIS platformą ir jos naujas galimybes bei jų taikymą jūsų organizacijos poreikiams. Turėsite galimybę pabendrauti tiek su UAB „Hnit-Baltic“ specialistais, tiek su kitų organizacijų GIS specialistais, pasidalinti patirtimi ir sėkmės istorijomis.

V1

Seminaro trukmė 4 valandos (13:00 – 17:00). Seminarai vyks:

 • Gegužės 31 d. Vilniuje – viešbutis „Holiday Inn“, Šeimyniškių g. 1.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS. Dalyvių skaičius ribotas.

Kontaktai pasiteirauti: UAB „Hnit-Baltic“, Asta Dabulskytė, adabulskyte [at] hnit-baltic [dot] lt, tel. +370 5 2150575

Dėmesio: Pilną seminaro programą paskelbsime mūsų svetainėje bei atsiųsime el. paštu užsiregistravusiems dalyviams.

registration

Kviečiame aplankyti mūsų stendą parodoje Resta 2016

Šiemet UAB „Hnit-Baltic“ dalyvauja ir kviečia aplankyti savo stendą didžiausioje Baltijos šalyse statybų tematikos parodoje Resta 2016. Šių metų parodos tema – skaitmeninė statyba ir kiti pažangūs IT sprendimai statyboje.

Svarbiausias mūsų įmonės stendo akcentas – skaitmeninis miestas: nuo duomenų surinkimo, 3D modelių  kūrimo iki patalpų valdymo. Parodoje pristatysime sprendimus kaip geografinės informacinės sistemos (GIS) gali padėti parinkti tinkamiausias teritorijas objektų statybai, vykdyti parengtų planavimo dokumentų viešinimą ir svarstymą su visuomene, o taip pat vykdyti pastatyto objekto ar jo patalpų valdymą.

Paroda vyks 2016 m. balandžio 27–30 d. Litexpo parodų rūmuose.

Daugiau informacijos apie parodą rasite čia.

Švęskime GIS dieną kartu!

GISDay2015

Ar žinote, kad jau labai greitai minėsime pasaulinę geografinių informacinių sistemų dieną?

Pirmoji oficiali GIS diena paminėta 1999 metais. GIS diena švenčiama lapkričio mėnesio trečiąjį trečiadienį. Jos tikslas – skatinti  domėjimąsi geografinių informacinių sistemų (GIS) technologijomis ir jų svarba ne tik mokslui, technologijai, informacijai, bet ir įvairioms socialinėms ir humanitarinėms sritims. Gis diena skirta visiems: nuo darželinuko iki projektų vadovo.

Kaip švęsite jūs?

GIS konferencija „Mano Lietuva žemėlapiuose“

gismokykla

Mieli mokytojai ir mokiniai, kviečiame jus į GIS konferenciją „Mano Lietuva žemėlapiuose“.

Konferencija vyks 2015 m. gruodžio 4 d. (penktadienį) Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose (Katedros a. 4, Vilnius).

Renginio pradžia 12 val.

Registracijos pradžia 11.30 val.

Konferencijoje, skirtoje bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams ir mokytojams, bus kalbama apie geografinių informacinių sistemų (GIS) naudą, taikymą įvairiose srityse, naudojimą mokymui (-si). Renginio metu bus pristatyti geriausi konkurso „Kuriu žemėlapį „Mano Lietuva“ darbai ir apdovanoti laureatai. Edukacinio užsiėmimo metu dalyviai susipažins su Valdovų rūmuose eksponuojamais žemėlapiais, vertins jų reikšmę seniau ir dabar.

Renginys nemokamas, bet privaloma registracija.

Konferencijos programa

Registracija į renginį jau baigėsi. Ačiū visiems susidomėjusiems!

5

Lietuvos Esri vartotojų konferencija 2015

Lietuvos Esri vartotojų konferencija – tai jūsų renginys. Čia sužinosite pasaulines GIS naujienas, tiesiogiai konsultuositės su GIS profesionalais, semsitės idėjų iš įvairių sričių projektų patirčių ir bendrausite su kolegomis ir bendraminčiais iš kitų kompanijų.

Konferencija vyks spalio 8-9 dienomis Karolinos konferencijų centre (Sausio 13-osios g. 2, Vilniuje).

Techninės sesijos

Plenarinės ir vartotojų sesijos programa

Vartotojų sesija

Pilna konferencijos programa

Interaktyvūs pristatymai

Registracija į konferenciją „GIS švietimui 2015“

IMGP9279-mazinta

Pajudėjus naujų mokslo metų traukiniui kviečiame į tradicine tapusią konferenciją „GIS švietimui 2015“, kuri vyks spalio 7 d. Karolinos konferencijų centre (Sausio 13-osios g. 2, Vilnius).

Šių metų konferencija skirta visų Lietuvos aukštųjų mokyklų, universitetų, kolegijų, mokslinių institutų dėstytojams, studentams, mokslininkams, tyrėjams. Pasidalinsime savo patirtimi, padiskutuosime apie kylančius iššūkius, pasisemsime naujų idėjų.

Dalyvavimas renginyje nemokamas!

Konferencijos programa

 

Registracija į konferenciją jau baigėsi!

Prasidėjo Esri tarptautinė vartotojų konferencija

2015_Esri_IUC

Vakar San Diege, JAV prasidėjo Esri tarptautinė vartotojų konferencija. Šių metų konferencijos tema yra „GIS – Applying Geography Everywhere“ (GIS – geografijos pritaikymas visur). Į konferencijoją atvyko daugiau nei 16000 dalyvių – GIS ekspertų, vartotojų ir entuziastų, susirinkusių pasidalinti patirtimi ir idėjomis, sužinoti naujoves ir išgirsti įkvepiančias Esri prezidento Jack Dangermond ir kitų pranešėjų kalbas. Pasižiūrėkite plenarinės sesijos pranešimų įrašus.

Esri Europos programuotojų konferencija

dev_summit

Lapkričio 10-12 dienomis Berlyne, Vokietijoje vyks Esri Europos programuotojų konferencija.

Tai vienas svarbiausių renginių programuotojams, kuriantiems aplikacijas, naudojančias žemėlapius bei vietovės duomenis. Konferencijoje gausite naujausią informaciją apie ArcGIS įrankius programuotojams, SDK bei API.  Plenarinėje sesijoje pamatysite naujausius produktų prototipus bei sužinosite paskutines Esri naujienas. Dalyvaudami techninėse sesijose ir vartotojų pristatymuose sužinosite geriausias praktikas bei atrasite naujus darbo procesus. Bendraudami su konferencijos dalyviais užmegsite svarbius verslo kontaktus.

Registruokitės jau šiandien!

Konferencijos „GIS švietimui 2015“ pranešimų registracija

svietimui-1

Visus universitetų, kolegijų, aukštųjų mokyklų bei mokslinių institutų darbuotojus, dėstytojus, studentus kviečiame susitikti spalio 7 dieną metinėje konferencijoje „GIS švietimui 2015“!

Pasidalinkime savo darbų, tyrimų rezultatais, padiskutuokime apie iššūkius, su kuriais susiduriame švietėjiškoje, mokslinėje veikloje, pasisemkime naujų idėjų.

Pranešimų registracija jau baigėsi!

Ačiū visiems, kurie registravosi.

Europos Esri vartotojų konferencija

A263303_EUC_Email

Gaukite nuolaidą, pasinaudodami ankstyvąja registracija (galioja iki liepos 31 d.) į Europos Esri vartotojų konferenciją, kuri vyks spalio 14-16 d., 2015 m. Zalcburge, Austrijoje. Pagilinkite savo GIS žinias. Gaukite naujų įgūdžių, dalyvaudami ekspertų vedamuose mokymuose. Pabendraukite tiesiogiai su Esri programuotojais ir išgirskite iš pirmų lūpų apie naujus produktus bei funkcionalumą. Atraskite naujus sprendimus individualiose  techninėse konsultacijose.

Toliau skaityti Europos Esri vartotojų konferencija

Kviečiame į ArcGIS įgūdžių tobulinimo seminarą

seminaras

Kviečiame registruotis į seminarą, kuriame kartu su mūsų specialistais galėsite įsigilinti į ArcGIS sprendimų funkcionalumą, sužinoti daugiau apie ArcGIS platformą, jos architektūrą. Seminaro metu sužinosite,  kaip patogiau naudotis patobulintais ArcGIS įrankiais, leidžiančiais lengvai ir greitai kurti žemėlapius, naudoti juos skirtinguose įrenginiuose, kaip tai gali padėti efektyviau ir greičiau spręsti jūsų kasdieninius uždavinius, suteikti galimybę žemėlapius pateikti platesniam naudotojų ratui.

Seminaras vyks:

Seminaro trukmė 4 valandos (nuo 13 iki 17 val.).

Seminaro temos:

 • ArcGIS platforma:
  • Kas yra ArcGIS Online? ArcGIS Online vieta ir rolė ArcGIS platformoje;
  • Mišrios sistemų architektūros sprendimų pristatymas (įvairios ArcGIS for Desktop, ArcGIS for Server, ArcGIS Online, Portal for ArcGIS naudojimo kombinacijos);
  • ArcGIS platformos naudotojai, jų skirstymas;
  • ArcGIS Online kreditai.
 • Duomenų paruošimas, žemėlapio kūrimas, viešinimas.
 • Informacinių produktų kūrimo koncepcijos pristatymas (tie patys duomenys, bet skirtingas jų panaudojimas – skirtingi žemėlapiai, aplikacijos, platformos, vartotojai).
 • Internetinių žemėlapių (Web map) kūrimas:
  • Išmanusis kartografavimas;
  • Redagavimas žemėlapyje;
  • Dalinimasis duomenimis;
  • Duomenų analizė;
  • Duomenų surinkimas: GeoForma, Collector.
 • Geo-apdorojimo užduočių kūrimas ir viešinimas su ArcGIS for Server bei jų naudojimas ArcGIS Online sistemoje.
 • Internetinių aplikacijų konstruktorius (web app builder).
 • Istorijas pasakojantys žemėlapiai (Story telling maps).

Registracija baigta. Dėkojame, kad registravotės ir laukiame atvykstant į seminarą!

Kviečiame į parodą „Ką pasėsi… 2015“

2015_ka_ pasesi

Kviečiame aplankyti UAB „Hnit-Baltic“ stendą tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi… 2015“ ir sužinoti, kaip geografinės informacinės sistemos gali padėti efektyviau valdyti žemės ūkio veiklą. Naudodami mūsų siūlomus sprendimus galėsite analizuoti sklypų ir pasėlių būklę bei koreguoti veiksmus, siekiant ją pagerinti, atlikti tikslius matavimus bei pateikti informaciją institucijoms, prognozuoti derliaus kiekius ir sutaupyti resursus ir laiką.

Stende pristatysime Esri kompanijos populiariausią pasaulyje geografinę informacinę sistemą ArcGIS, SenseFly kompanijos nepilotuojamą lėktuvą eBee, Trimble GPNS imtuvus bei kitus sprendimus žemės ūkiui.

Paroda vyks 2015 m. kovo 26–28 d. Aleksandro Stulginskio universitete Akademijoje, Kauno rajone.

Daugiau informacijos apie parodą rasite čia.

Nemokami mokymai internetu „Žemėlapiai ir geo-erdvinė revoliucija“

5 savaičių trukmės „Penn state University“ kartu su „Coursera“ organizuojamuose mokymuse „Žemėlapiai ir geo-erdvinė revoliucija“ (angl. Maps and the Geospatial Revolution) įgysite informacijos apie žemėlapių svarbą visuomenėje ir apie tai, kaip žemėlapiai gali padėti mums priimti geresnius sprendimus bei pagerinti mūsų gyvenimą.

Toliau skaityti Nemokami mokymai internetu „Žemėlapiai ir geo-erdvinė revoliucija“