Temos Archyvai: Renginiai

Ačiū, kad buvote kartu Lietuvos Esri vartotojų konferencijoje!

Lietuvos Esri vartotojų konferencija spalio 19-20 d. pakvietė visus Esri vartototojus, GIS specialistus ir bendraminčius į jau tradicija tapusį renginį – 11-ąją vartotojų konferenciją. Šįkart renginys vyko Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų centre. Konferencija prasidėjo plenarinėje sesijoje, kurios metu žodį tarė Linas Gipiškis, ArcGIS programinės įrangos naujienas pristatė Hnit-Baltic specialistai, apie ArcGIS galimybes pranešimus skaitė Esri atstovas Ismael Chivite iš Jungtinių Amerikos valstijų bei Tartu miesto savivaldybės atstovė Tiiu Kelviste (Estija).

Toliau skaityti Ačiū, kad buvote kartu Lietuvos Esri vartotojų konferencijoje!

Smagu, kad domitės GIS: pranešimai iš konferencijos „GIS švietimui 2017″

Įgalink smegenis mąstyti erdviškai! – tokiu šūkiu vedini spalio 18 d. mes susitikome su studentais ir dėstytojais jubiliejinėje penktoje „GIS švietimui konferencijoje"! Daugiau nei 10 pranešėjų dalinosi sėkmingais ArcGIS programinės įrangos naudojimosi pavyzdžiais įvairiose aukštojo mokslo disciplinose – gamtosaugoje, aplinkos tyrimuose, biologijoje, statistikoje, karo kartografijoje, miestų infrastruktūros valdyme ir pan. Didžiulis ačiū pranešėjams! 

Primename, kasmet organizuojamos konferencijos tikslas – skatinti aukštąsias mokyklas, jų dėstytojus ir studentus domėtis geografinėmis informacinėmis sistemomis bei technologinių naujovių taikymo galimybėmis ir ugdyti būsimus specialistus.

Šiemet konferencijoje dalyvavo daugiau nei 150 Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų ir dėstytojų. Ačiū, kad buvote su mumis! Prasmingų darbų ir iki pasimatymo kitais metais!

Konferencijos pranešimai