Priimkite geresnius sprendimus iškart įvykus kokiam nors įvykiui

Realiojo laiko GIS suteikia galimybę tuo pat metu gauti, analizuoti ir rodyti transliuojamus duomenis iš daugybės jutiklių, įrenginių ir socialinės medijos srautų. Galite apibrėžti filtrus ir vieta paremtą analizę, automatiškai tikslinančią ir sutelkiančią realiojo laiko duomenis apie jums svarbiausius įvykius. Esri realiojo laiko GIS nuolat atnaujina žemėlapius ir duomenų bazes ir siunčia perspėjimus atsakingiems darbuotojams, kai tik pasiekiama kritinė riba arba įvyksta įvykis, kad galėtumėte greičiau nuspręsti ir reaguoti.

Instrukcijos
Padėkite geriau suprasti padėtį įvykus įvykiams

Nutikus nelaimei, svarbi kiekviena sekundė. Realaus laiko situacijos suvokimas padeda gelbėti gyvybes ir saugoti žmones, nuosavybę ir pavojingus išteklius. Todėl policija, ugniagesiai ir nelaimingų situacijų valdymo organizacijos visuose Vyriausybės lygmenyse naudojasi Esri realaus laiko GIS funkcijomis vykdydami operacijas.

Sekite dešimtis tūkstančių judančių turto vienetų

Ištisų transporto priemonių, laivų arba lėktuvų grupių sekimas realiu laiku padeda geriau suvokti operacijas ir priimti sprendimus kiekvieną akimirką. Uostai, oro uostai, transporto bendrovės ir vyriausybinės institucijos naudoja Esri realaus laiko GIS technologiją judančiam turtui stebėti.

Duomenys
Sensoriai
Stebėkite neribotą judančių jutiklių skaičių

Optimalaus šviežumo produktų pristatymas arba patikimiausių paslaugų garantavimas gali būti skiriamasis verslo veiksnys. Gendančias prekes sandėliuojančios ir transportuojančios arba saugią energiją vartotojams tiekiančios kompanijos pasikliauna Esri realaus laiko GIS stebėdami duomenų srautus iš paskirstytų jutiklių, kad geriau aptarnautų klientus.

Lengvai pasinaudokite milijonais socialinės medijos srautų

Socialinės medijos stebėjimas yra gera verslo praktika. Vietų ir ryšių su socialinėmis veiklomis analizavimas realiuoju laiku – tai būdas aplenkti konkurentus sužinojus, kas, ką ir kur kalba apie jūsų produktus ir paslaugas. Kompanijos suteikia savo partneriams prieigą prie Esri realaus laiko analizės programų, kad būtų geriau suprantami klientai ir sėkmingai vystomas verslas.

Media
Judantis žemėlapis
Atverkite vartus daiktų internetui (IoT)

Organizacijoms gali būti sunku pasinaudoti daiktų interneto (IoT) kuriamais didelės apimties duomenimis. Kas, jeigu didžiulį kiekį, nenumaldomą greitį ir stulbinamą į jūsų sistemas patenkančių duomenų kintamumą būtų galima filtruoti, realiu laiku analizuoti ir saugoti siekiant ateityje išanalizuoti didelės apimties duomenis? Esri realaus laiko GIS išnaudoja populiarias debesijos paslaugas, kad prireikus galėtumėte veikti stambiu mastu.