Maps.lt

Maps

Maps.lt – interaktyvi žemėlapių svetainė, sukurta ArcGIS programinės įrangos pagrindu. Maps.lt remiasi naujausiais skaitmeniniais žemėlapiais, vektorinėmis geoduomenų bazėmis bei naujausiomis GIS technologijomis, kurios užtikrina aukštą svetainės interaktyvumo lygį, paslaugų kokybę ir patikimumą. Žemėlapių turinys ir geografija nuolat papildomi bei atnaujinami.

maps.lt_logo_rgb                       maps.lt_zenkl_apskr_rgb                       Apple-logo                       android_logo

Išskirtinis Maps.lt funkcionalumas:

  • Dviračių takų duomenys ir galimybė planuoti maršrutus dviračių takais;
  • Lankytinų objektų, maršrutų saugomose teritorijose duomenys – „Keliaujantiems lėtai“;
  • Viešojo transporto informacija;
  • Eismo informacija realiu laiku;
  • Reljefo žemėlapiai ir aukščių profilių skaičiavimas.

Reklama Maps.lt

Maps.lt – vienas populiariausių internetinių portalų Lietuvoje. Kasdien sulaukiame daugiau nei 34 tūkst. lankytojų. Reklaminių skydelių pozicijos sukurtos taip, kad būtų nuolat matomos svetainės lankytojų, patrauktų jų dėmesį, bet kartu ir netrukdytų naudotis svetainės įrankiais. Maps.lt svetainės išskirtinumas – tai geografinis komponentas, kuris gali būti išnaudojamas ypatingų, su vieta susietų reklamos formų realizavimui.

Reklaminiai skydeliai

Maps.lt svetainė siūlo visą eilę fiksuotų reklaminių skydelių pozicijų:

maps_lt_reklaminiai_skydeliai

Jei neradote jums tinkamo reklaminių skydelių formato ar norėtumėte aptarti išskirtinės reklaminės kampanijos Maps.lt svetainėje galimybes, prašome susisiekti el.paštu maps [at] hnit-baltic [dot] lt arba telefonu +370 5 2150575.

Reklama žemėlapyje

Tai galimybė, reklamą rodyti pačiame Maps.lt žemėlapyje, pasirinktoje konkrečioje geografinėje vietoje. Mūsų tikslas, kad reklama Maps.lt žemėlapyje pasiektų tikslinę auditoriją, o kartu neapsunkintų informacijos žemėlapyje paieškos. Todėl patyrusi Maps.lt specialistų komanda suteiks visą reikalingą informaciją, pakonsultuos ir padės rasti geriausią sprendimo būdą individualiai Jums!

Siūlomos reklamos žemėlapyje formos:

Objekto vietos pažymėjimas logotipu

  • Objektų vietos pažymėjimas ir vaizdavimas aktyviu simboliu, kurį paspaudus atidaromas papildomos informacijos langelis (langelio turinys konfigūruojamas ir priderinamas prie užsakovo poreikių);
  • Logotipai rodomi dvejuose paskutiniuose mastelio lygiuose;
  • Logotipo dydis pritaikomas prie žemėlapio;

maps_lt_reklama_logo1   maps_lt_reklama_logo2

Reklaminis sluoksnis žemėlapyje

Šiuo atveju į žemėlapį įtraukiamas reklaminių objektų sluoksnis. Toks informacijos komunikavimo būdas yra labai efektyvus norint pateikti prekybos tinklo, interneto prieigos vietų ar kitos reklaminės, bet kartu ir naudingos Maps.lt naudotojams informacijos, objektų paplitimą. Ši reklamos forma gali būti realizuojama ar susiejama su kitomis Maps.lt mobiliuose sprendimuose galimomis reklamos formomis, pvz.: „paieškos aplink“ funkcionalumas, kuris padėtų vartotojui surasti artimiausią Wi-Fi prieigos tašką, prekybos vietą, degalinę ar kt.

maps_lt_reklama_sluoksnis

Paprastai reklaminio sluoksnio objektai rodomi prie 2-3 labiausiai pritraukto žemėlapio mastelių. Maps.lt siūlo galimybę realizuoti reklaminę kampaniją, kur sluoksnio duomenys pateikiami prie visų žemėlapio mastelių. Šiuo atveju reklaminiai objektai matomi iškart įsijungus Maps.lt žemėlapio aplikaciją ir matant visos Lietuvos žemėlapio vaizdą. Ši reklamos forma labiausiai tinka trumpalaikėms, tačiau intensyvioms reklaminėms kampanijoms, kuriomis siekiama pristatyti prekybos tinklo paplitimą, numatomų renginių vietas ir pan.

Pavyzdys: „GalaBus“ reklaminių renginių vietos Lietuvoje

maps_lt_reklama_pvz

Išskirtinio detalumo komerciniai žemėlapiai

Šiuo atveju detalizuojama užsakovo objekto žemėlapio informacija Maps.lt žemėlapyje. Be to, pateikiama papildoma interaktyvi reklaminė informacija.

 maps_lt_reklama_detalus

maps_lt_reklama_detalus2

Reklama pagal priklausymą geografinei zonai

Kuomet ieškomas objektas patenka į teritoriją, kurioje galima pasinaudoti Jūsų teikiamomis paslaugomis, vartotojas iš karto informuojamas apie tai, parodant logotipą ir papildomą informacinį langelį.

4G Internetas Mezon:

maps_lt_reklama_geo

Reklaminiai projektai

Tai galimybė kartu su Maps.lt komanda sukurti naujas svetainės funkcijas, pateikti vartotojams naudingą ir įdomią informaciją ir tai išnaudoti kaip reklaminės kampanijos elementą pristatantį pasirinktą prekės ženklą. Tokios reklaminės kampanijos pasižymi dideliu vartotojų susidomėjimu, teigiamu vartotojų vertinimu ir efektyvia komunikacija su jais.

“Keliaujantiems lėtai”:

maps_lt_reklama_letai

„Pranešk apie skriaudžiamą gamtą“ ir „Mes rūšiuojam“:

maps_lt_reklama_pranesk

Susisiekite!

Neradote tinkamo varianto kaip turėtų atrodyti Jūsų reklama internete? Norite būti išskirtinis ir įgyvendinti savo idėją? Kreipkitės į patyrusią Maps.lt komandą, kuri pakonsultuos ir padės rasti optimaliausią sprendimą būtent Jums!

Tel. (8-5) 215 05 75
El.p. maps [at] hnit-baltic [dot] lt