PRIVATUMO POLITIKA

1. Ši privatumo politika yra parengta vadovaujantis Asmens duomenų apsaugos teisės aktais bei taikoma Jūsų asmens duomenims, kuriuos tvarko UAB „Hnit-Baltic“ (toliau – „Įmonė“).

 

2. Perduodami Įmonei savo asmens duomenis, Jūs sutinkate su šios Privatumo politikos taisyklėmis.

 

3. Šioje Privatumo politikoje terminas „asmens duomenys“ reiškia informaciją arba jos fragmentus, susijusius su Jumis arba tokia informacija, pagal kurią būtų galima tiesiogiai arba netiesiogiai Jus identifikuoti. Įmonė gali tvarkyti asmens duomenis apie Jus iš skirtingų šaltinių, kai duomenys gaunami:

  • tiesiogiai iš Jūsų: kai Jūs kandidatuojate į Įmonės siūlomas darbo pozicijas, siunčiate savo gyvenimo aprašymą įtraukimui į Įmonės duomenų bazę, užsisakote naujienlaiškį, registruojatės į renginius ar juose dalyvaujate, dalyvaujate apklausose, tyrimuose, paliekate komentarą, užduodate klausimą, išreiškiate pageidavimą su Jumis susisiekti, pateikiate skundą ar kitaip su mumis susisiekiate.
  • netiesiogiai, kai Jūs lankotės Įmonės svetainėse ar iš kitų šaltinių: įmonė naudoja slapukus, siekdama užtikrinti Jums pačią patogiausią svetainių peržiūrą. Duomenys, kuriuos Įmonė gali tvarkyti apie Jus, kai lankotės Įmonės svetainėse: detalės apie Jūsų peržiūrėtas interneto svetaines; Jūsų IP adresas; nuorodos, kurias paspaudėte; interneto svetainės, kuriose lankėtės prieš patekdami į Įmonės svetaines.

4. Įmonė gali naudoti Jūsų asmens duomenis šiais tikslais: tvarkyti Jūsų užklausas, teikti Jums paslaugas, atsakyti į Jūsų klausimus ar komentarus, pardavimų skatinimui, klientų lojalumo užtikrinimui, informacijos siuntimui, pasiūlyti Jums darbo pozicijas, atlikti tyrimus, reklamos efektyvumo bei elgsenos internete analizei, patikrinti Jūsų tapatybę, esant įtarimams dėl sukčiavimo ar nusikalstamumo.

 

5. Įmonė gali Jums siųsti paštu arba el. paštu informaciją apie, paslaugas, specialius pasiūlymus, ir kitą informaciją, kurią laiko Jus dominančia, remdamasi Jūsų anksčiau pateikta informacija.

 

6. Įmonė taiko skirtingus asmens duomenų saugojimo terminus, vadovaudamasi teisės aktų reikalavimais bei atsižvelgdama į asmens duomenų tvarkymo tikslus.

 

7. Įmonė įdiegė fizines ir technines priemones, norėdama apsaugoti Jūsų pateiktus asmens duomenis nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

 

8. Jūs turite teisę kreiptis ir pranešti Įmonei, jei: nenorite, kad Įmonė ateityje su Jumis susisiektų; norite gauti Įmonės turimų Jūsų asmens duomenų kopiją; norite koreguoti arba atnaujinti Įmonės turimą informaciją apie Jus; norite pranešti apie Privatumo politikos pažeidimus.

 

Jei dėl šioje Privatumo politikoje pateiktos informacijos jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis jums patogiu būdu:

 

Telefonu: (8-5) 215 0575

El. paštu: info@hnit-baltic.lt

Konarskio g. 28 A, LT-03127 Vilnius


2018.05.21