MOKYMAI

KVIEČIAME GILINTI ARCGIS ŽINIAS MŪSŲ MOKYMO CENTRE!

UAB „Hnit-Baltic“ – pirmasis autorizuotas Esri, Inc. mokymo centras Baltijos šalyse, organizuojantis ArcGIS platformos mokymus, kuriuos veda Esri sertifikuoti instruktoriai.

Mokymų metu teorinės paskaitos (lietuvių kalba) derinamos su praktinėmis užduotimis. Mokymai skirti tiek pradedantiems darbą su GIS programine įranga, tiek turintiems praktinių įgūdžių. Besimokantieji gauna visą reikalingą mokymosi medžiagą (anglų kalba), yra supažindinami su geoinformacinėmis sistemomis, ArcGIS platformos funkcionalumu bei mokomi įgytas žinias taikyti praktikoje. Sėkmingai baigusiems kursus, įteikiami sertifikatai.

Mokymų katalogas ir tvarkaraštis

GILINKITE ŽINIAS NUOTOLINIU BŪDU, NAUDODAMIESI ESRI TRAINING SISTEMA!

KAS TAI?

Įvairių temų internetiniai mokymai, susiję su Esri programine įranga, teorija, kuria pagrįsta GIS technologija, ir ArcGIS įrankių taikymo metodais, padedančiais rasti sprendimus konkrečiu atveju. Esri susieja praktinę patirtį, interaktyvumą ir instruktorių pagalbą, sukurdama efektyvią mokymosi aplinką.

KAM SKIRTA?

Savarankiško mokymosi internetiniai kursai skirti tiems, kurie teikia pirmenybę mokymuisi internetu. ArcGIS vartotojai, turintys programinės įrangos techninės priežiūros sutartis, su galimybe gauti programinės įrangos naujinius bei techninę priežiūrą, įgyja teisę naudotis savarankiško internetinio mokymosi ištekliais!

KUR RASTI?

Nuotoliniai mokymai yra pasiekiami Esri Training svetainėje. Čia esanti mokymų medžiaga pateikiama įvairiais formatais – nuo vaizdo demonstracijų iki savarankiškų pratimų, suteikiančių galimybę pasitikrinti jau įgytas žinias. Nuotolinius mokymus vartotojai gali iš anksto planuoti, susidarydami asmeninius tvarkaraščius. Vėliau visa medžiaga yra lengvai pasiekiama iš bet kurio įrenginio – kompiuterio ar telefono, turinčio prieigą prie interneto ryšio.

KAIP NAUDOTIS?

Vartotojai, norėdami naudotis visu Esri Training svetainės teikiamu funkcionalumu, privalo turėti Esri globalią paskyrą, kuri turi būti susieta su jų organizacija.

Esri globalios paskyros kūrimas

Paskyros kūrimo lange nurodomas vartotojo vardas, pavardė ir galiojantis el. pašto adresas.

Paskyros susiejimas su organizacija

  • Prisijungiama prie  My Esri svetainės, nurodant Esri globalios paskyros prisijungimo duomenis;
  • Skiltyje Mano organizacijos pasirenkamas punktas Prašyti teisių ir, nurodžius organizacijos pavadinimą bei prašomas teises, spaudžiama piktograma Siųsti prašymą;
  • Kai paskyra susiejama su organizacija, vartotojui nurodytu el. pašto adresu išsiunčiamas informacinis pranešimas.

KODĖL TAI NAUDINGA?

Esri Training svetainėje esantys nuotoliniai mokymai yra skirti ne tik GIS profesionalams, bet ir pradedantiesiems vartotojams. Kiekvienas mokym dalyvis, pagilinęs jau esamas ar įgijęs naujų žinių, gali  greičiau ir efektyviau vykdyti duomenų analizę, sudarinėti žemėlapius ar aplikacijas bei priimti sprendimus, paremtus didesniu informacijos kiekiu.

GIS MOKYKLA

Supraskite GIS ir išmokite kurti žemėlapius!

GIS mokykla – tai portalas norintiems pažinti ir tyrinėti aplinką, platųjį pasaulį, paaiškinti ryšius tarp objektų, reiškinių, pasitelkiant GIS. Tikimės, kad GIS technologijos padės Jums surasti naujas įžvalgas žinomuose dalykuose.

UAB „Hnit-Baltic“ – „GIS mokykla“ iniciatorė, kartu su Lietuvos geografijos mokytojų asociacija rūpinasi, kad čia rastumėte atsakymus į klausimus, kas yra GIS, GIS naudojimo pavyzdžius,  GIS technologijų (ArcGIS Online) pamokėles tiems, kurie nori mokytis savarankiškai, metodinę medžiagą geografijos, istorijos, informatikos pamokoms.

Kurti žemėlapius paprasta! Kviečiame tuo įsitikinti: www.gismokykla.lt