Esri Training – nemokami nuotoliniai mokymai

traArcGIS vartotojai, turinys programinės įrangos priežiūrą, nuo šiol gauna ne tik tiesioginę prieigą prie visos ArcGIS platformos, programinės įrangos naujinimus ar techninę priežiūrą, bet ir galimybę nemokamai mokintis nuotoliniu būdu!

Kur mokymai pasiekiami?

Nuotoliniai mokymai yra pasiekiami naujoje, dar šiais metais startavusioje, Esri Training svetainėje. Čia esanti mokymų medžiaga pateikiama įvairiausiais formatais: pradedant video demonstracijomis ir baigiant savarankiškais pratimais, kur galima pasitikrinti jau įgytas žinias. Nuotolinius mokymus vartotojai gali iš anksto planuotis, sudarinėdami asmeninius tvarkaraščius, ir vėliau visą medžiagą pasiekti iš bet kokio kompiuterio ar mobilaus įrenginio, turinčio internetinį ryšį.

Kaip gauti prieigą prie mokymų?

Vartotojai, norėdami naudotis visu Esri Training svetainės teikiamu funkcionalumu, privalo turėti Esri globalią paskyrą, kuri turi būti susieta su jų organizacija.

Esri globalios paskyros kūrimas

Paskyros susiejimas su organizacija

  • Prisijungiama į My Esri svetainę, nurodant Esri globalios paskyros prisijungimo duomenis.
  • Skiltyje Mano organizacijos pasirenkamas punktas Prašyti teisių ir, nurodžius organizacijos pavadinimą bei prašomas teises, spaudžiama piktograma Siųsti prašymą.
  • Kai paskyra susiejama su organizacija, vartotojui nurodytu el. pašto adresu išsiunčiamas informacinis pranešimas.

Kodėl reikėtų pasinaudoti mokymais?

Esri Training svetainėje esantys nuotoliniai mokymai yra skirti ne tik GIS profesionalams, bet ir pradedantiesiems vartotojams. Kiekvienas iš jūsų, pagilinęs jau esamas ar įgijęs naujas žinias, galite dar greičiau ir efektyviau vykdyti duomenų analizę, sudarinėti žemėlapius ar aplikacijas bei priimti sprendimus, kurie būtų paremti didesniu informacijos kiekiu.