Internetu sąveikaujantys įrenginiai – daiktų internetas (angl. Internet of Things, IoT) – keičia valdymo ir sprendimų priėmimo procesus. Vieta yra vienas svarbiausių faktorių IoT duomenyse, tad ArcGIS sistema, apdorojanti duomenis realiu laiku, yra kritinis įrankis vykstančių procesų valdymui. Realaus laiko GIS leidžia vienu metu priimti, analizuoti ir atvaizduoti duomenų srautus iš įvairių sensorių, įrenginių ar socialinių tinklų. Apibrėžti filtrai ir analizės modeliai išryškins išskirtines situacijas bei leis reaguoti nedelsiant.

Stebėkite

Stebėkite svarbius objektus, transportą, infrastruktūros daviklius – sensorius, jų informacijos srautą žemėlapyje bei priimkite sprendimus iš karto.

Integruokite

Priimkite įvairiausių tipų duomenų srautus pasitelkdami paruoštus naudoti adapterius ir integruokite jums svarbią informaciją į bendras sistemas.

Apdorokite

Aptikite ir išryškinkite svarbiausius įvykius automatizuotai analizuodami pasirinktus informacijos srautus.

Reaguokite

Pasikeitus judančio objekto parametrams (pvz. lokacijai), įvykiui atitinkant iš anksto numatytas sąlygas automatiškai sukuriami pranešimai personalui, atnaujinamas žemėlapis, papildoma duomenų bazė, susisiekiama su kitomis organizacijos sistemomis.