CityEngine

cityengine-banner-lg

Esri CityEngine suteikia neribotas greito 3D projektavimo galimybes miestų architektūros ir kraštovaizdžio dizaino specialistams. Pasitelkdami trimatį vizualizavimą, pamatykite ryšius tarp projektuojamo objekto ir jo aplinkos, įvertinkite jų įgyvendinimo galimybes ir planuokite idėjų realizavimą. CityEngine yra ArcGIS programinės įrangos dalis, padedanti priimti greitus ir pamatuotus sprendimus nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo, kurie yra be galo svarbūs miesto gyventojams.

Main-1-Building-FlexibleGreičiau ir paprasčiau kurkite urbanistinio vystymo scenarijus

Lyginkite ir analizuokite įvairius realizacijos variantus. Eksperimentuokite su pastatais, žaliomis zonomis ar gatvėmis – pamatykite, kaip jie dera prie bendros ateities miesto vizijos. Sukurkite tiek scenarijų, kiek reikia sprendimui priimti. Tai padeda taupyti jūsų laiką, suteikia aiškumo ir pagerina projekto kokybę.


Main-2-Create-RealisticKurkite realistišką miesto modelį

Pamatykite, ar planuojamas pastatas užstos vaizdą, į kur mes šešėlį, kaip planuojama žalia zona įtakos gatvių ir šaligatvių pokyčius, atlikite įvairias kitas analizes. Projektavimo etape sukūrę realistišką virtualų trimatį modelį, kompleksiškai išanalizavę galimus vystymo scenarijus, išgirdę visuomenės nuomonę, išvengsite klaidų tolimesniuose projekto etapuose.

Main-3-Share-YourDalinkitės miesto planu su visuomene

CityEngine scenas, 3D modelius, analizės rezultatus ar projekto pasiūlymus viešinkite visuomenei per interaktyvius pristatymus Tokie modeliai papildyti  inžinerinės infrastruktūros objektais, reglamentais ir kt. tematiniais erdviniais duomenimis suteikia aiškumo sprendimų priėmimui. Trimatis modeliavimas ir jo viešinimas pirminiais projektavimo etapais įtrauks daugiau žmonių į projekto procesą, nes leis gyventojams suprasti kaip keisis jų miestas ir gyvenamoji aplinka.

  • Išnaudokite CityEngine privalumus. CityEngine apima gausybę dažnai naudojamų funkcijų, tokių kaip 3D parametrinio projektavimo, greito redagavimo, fasadų tekstūrų kūrimo ir ataskaitų generavimo. Siekiant palyginti planavimo siūlymus ir vertinti projektus, galima taikyti unikalias taisyklėmis grindžiamas ataskaitas, kuriose apskaičiuojami tokie dydžiai, kaip užstatymo tankis arba paviršių.
  • Išbandykite, kaip veikia CityEngine. CityEngine visiškai palaiko Esri GIS duomenų formatus, tad galite pasinaudoti tuo, ką jau turite. CityEngine yra nepakeičiama ir plačiai taikoma trimačio modeliavimo priemonė, skirta miestų planavimui, architektūrai, žaidimų kūrimui ir net kino industrijai.

Video apie 3D projektavimą naudojant SketchUp ir CityEngine: https://www.youtube.com/watch?v=Plncupf4FA8&feature=youtu.be

Daugiau informacijos: http://www.esri.com/software/cityengine

Susisiekite su mumis jei jus domina platesnis CityEngine pristatymas!