Netekome kolegos ir draugo Rimanto Kaulakio

In memoriam

Rimantas Kaulakys

1957 09 13 – 2020 02 09

 

Vakar labai netikėtai netekome kolegos, draugo, ilgamečio bendražygio Rimanto Kaulakio.


Rimas buvo nuoširdus, šiltas, atviras žmogus, bendradarbiaujantis, pozityvus, atsidavęs darbui, linksmas kolega ir neabejotinai vienas iš „Hnit-Baltic“ veiklos ambasadorių. Toks jis ir išliks mūsų atminty…


1984 m. baigęs Maskvos M. Lomonosovo universitetą, savo profesinę veiklą Rimantas pradėjo Agroresursų tyrimo laboratorijoje (Lietuvos žemės ūkio ekonomikos institute) kaip vyresnysis mokslinis bendradarbis, sektoriaus vadovas. Jo pirmieji darbai buvo distancinių (aero-kosminių) metodų panaudojimas ekologijos ir agroresursų tyrimuose. Nuo 1992 m. Rimantas dirbo VĮ „GIS-centras“ direktoriaus pavaduotoju bei vadovavo projektinei veiklai. Čia Rimantas ėmėsi GIS technologijų taikymo Lietuvoje ir vadovavo vykdant vieną iš pirmųjų GIS duomenų gamybos projektų Lietuvoje „Lietuvos GIS duomenų bazės sudarymas, 1:200 000“. Nuo 1994 m. R. Kaulakys pradėjo profesinę karjerą „Hnit-Baltic“. Rimantas dirbo projektų vadovu, Projektų ir paslaugų departamento vadovu – įgyvendino daug geoduomenų bazių kūrimo projektų Lietuvos įstaigose ir organizacijose. Nuo 2006 m. R. Kaulakiui dirbant kokybės vadovu, „Hnit-Baltic“ įdiegė ir standartizavo savo veiklos procesus pagal ISO standartus.

Rimantas Kaulakys buvo visuomeniškas bei žingeidus žmogus. Ne vieną dešimtmetį dainavo chore „Dobilas“, taip pat ėjo šio choro prezidento pareigas. Greta savo pagrindinio darbo, 2019 m. Rimantas baigė gidų kursus ir planavo vesti ekskursijas.

Atsisveikinimas su Rimantu rytoj, vasario 11 d. nuo 14 val. Vilniuje, laidojimo namuose „Nutrūkusi Styga“, Ąžuolyno g. 10. Urnos išlydėjimas į kapines 12:30 val. vasario 12 d. (trečiadienį).


Vasario 11 d. 18:00 val. Žvėryno bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios.