Lapkričio 13 d. švęskime profesinę šventę – GIS dieną

Kasmet trečios lapkričio mėnesio kalendorinės savaitės trečiadienį GIS entuziastai visame pasaulyje mini GIS dieną ir visą tą savaitę organizuoja viešus renginius, skaito pranešimus mokyklose ir universitetuose, įstaigose, skatindami domėjimąsi geomokslais, pristatydami GIS technologijų vertę, taikymo  pavyzdžius.

 

Tai puiki galimybė ne tik daugiau sužinoti apie GIS, bet ir patiems tapti GIS populiarintojais, organizuojant GIS renginį bei pristatant platų spektrą GIS įrankių, interneto portalų, duomenų rinkinių ir el. paslaugų. Renginio formatas priklauso tik nuo Jūsų – vieša paskaita ar pamoka apie GIS, GIS žaidimas, ekskursija į GIS naudojančią įmonę ar GIS torto ragavimas.

 

Registruokite savo organizuojamą renginį svetainėje www.gisday.com arba susisiekite su mumis jei norite prisidėti prie GIS populiarinimo iniciatyvų. Turime parengę medžiagos pranešimams, kuria mielai su Jumis pasidalinsime.

 

Kreipkitės el. paštu gismokykla@hnit-baltic.lt arba telefonu +370 521 50575 arba rašykite mums Facebook’e.

 

Esri, skatindama suburti GIS bendruomenę, visiems renginį užregistravusiems organizatoriams suteikia 5 ArcGIS asmeninio naudojimo (ArcGIS for Personal Use) licencijas. Kiekvienas organizatorius šias 5 licencijas gali panaudoti savo nuožiūra – galbūt padovanoti geomentoriams, o gal inicijuoti konkursą licencijoms laimėti!

Related Posts