Baltijos Esri vartotojų konferencija spalio 17–19 d. Rygoje!

Didžiausias GIS bendruomenės renginys – Lietuvos Esri vartotojų konferencija kartu su Latvija ir Estija minėdamos nepriklausomybės šimtmečius vienija jėgas ir skelbia registraciją į jungtinį renginį –  pirmąja Baltijos šalių Esri vartotojų konferenciją!

Sužinokite karščiausias ArcGIS naujienas ir sėkmingiausias kaimyninių šalių GIS vartotojų istorijas vienoje vietoje! Konferencija vyks spalio 17-19 d. Latvijos sostinėje Rygoje (Radisson Blu Hotel Latvija, Elizabetes iela 55, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvija).

Konferencijos programoje Jūsų lauks:

  • Plenarinė sesija
  • Vartotojų sesija
  • Techninės sesijos
  • Partnerių sprendimai

PAGRINDINIS PRANEŠĖJAS – JACK DANGERMOND – ESRI KOMPANIJOS ĮKŪRĖJAS IR PREZIDENTAS, JAV

Jack Dangermond – „Esri“ prezidentas, 1969 m. įkūrė šią kompaniją turėdamas viziją, kaip skaitmeniniai žemėlapiai ir analizė gali padėti kuriant geresnę ateitį. Įgijęs kraštovaizdžio architekto išsilavinimą, jis sujungė geografinio aplinkos suvokimo ir kompiuterinių technologijų galimybes. Jis jau beveik 50 metų vadovauja kompanijai, kuri iš nedidelės tyrimų grupės išaugo į organizaciją, pripažintą pasauline GIS programinės įrangos kūrimo lydere, kuriančia pažangiausias GIS ir geodizaino technologijas, taikomas pačiose įvairiausiose srityse – savivaldos, inžinerijos, aplinkos ir išteklių valdymo, krašto apsaugos, transporto, projektavimo, mokslo ir mokymo, prekybos ir kt.  Jack Dangermond yra 13 universitetų garbės daktaras, pelnęs įvairių organizacijų bei asociacijų visame pasaulyje apdovanojimus. Jis atvyksta į konferenciją pristatyti „Science of where“ filosofijos!

 

Daugiau informacijos apie konferenciją skaitykite konferencijos puslapyje.

Jack Dangermond

Related Posts