ArcGIS Online atnaujinimai

Birželio mėnesio ArcGIS Online atnaujinimas apima naują funkcionalumą, kuris suteikia daugiau galimybių administruojant organizacijos naudotojus, konfigūruojant aplikacijas bei valdant įvairų turinį.

 

Organizacijos administratoriai turi galimybę nurodyti numatytuosius narių nustatymus (pvz., naudotojo tipą, rolę ir pan.), kurie automatiškai bus priskiriami į organizaciją naujai pridedamiems nariams.

 

Kuriant grupes, papildomai galima nurodyti, kas matys grupės narių sąrašą ir, ar nariai patys galės palikti grupę. Taip pat yra leidžiamas ir elementų bendrinimas tiesiai iš grupės puslapio.

 

Naujoms ArcGIS organizacinėms ir kūrėjo paskyroms vektoriniai pagrindo žemėlapiai pagal nutylėjimą yra pasiekiami pagrindo žemėlapių galerijoje. O šių žemėlapių stiliaus (spalvų, simbolių, užrašų) adaptavimą pagal savo poreikius galima atlikti tiesiogiai žemėlapio peržiūros lange.

ArcGIS Online

Nuo šiol palaikomas dalinis talpinamo scenos sluoksnio podėlio (hosted scene layer‘s cache) atnaujinimas, kuris gali būti atliekamas tik tam tikroms podėlio teritorijoms.

 

Nauji išmaniojo kartografavimo stiliai trimatėse scenose suteikia dar daugiau galimybių vizualizuojant linijinius ir plotinius objektus.

 

Naujos kartos Žemėlapių pasakojimų (Story Maps) kūrimo įrankis, turintis standartinių žemėlapių pasakojimų šablonų funkcionalumą ir daug kitų naujų galimybių, leidžia dar paprasčiau konfigūruoti interaktyvias aplikacijas.

ArcGIS Online

Su nauja ArcGIS Quick Capture mobilia aplikacija galima itin paprastai ir vos keliais prisilietimais ekrane rinkti duomenis tuo metu, kada keliaujate ar judate, o surinkti duomenys iškart tampa matomi biure esantiems darbuotojams. Aplikacija palaikoma ArcGIS Online ir ArcGIS Enterprise naudotojams.

ArcGIS Online

Related Posts