ArcGIS Enterprise 10.7.1 naujienos

Nuo šiol portale galima kurti adaptuotas naudotojų roles, kurios turėtų teisę administruoti ArcGIS Enterprise portalo svetainę, tačiau neturėtų galimybės atlikti kitų numatytajai administratoriaus rolei priskirtų veiksmų.

 

Vietovės filtras leidžia naudotojams ieškoti elementų pagal jų geografinę padėtį pvz., nurodant vietovės pavadinimą arba koordinates (ilgumą ir platumą). O naujas bendradarbiavimo (collaboration) filtras organizacijos administratoriams palengvina tarp skirtingų portalų (pvz., ArcGIS Enterprise ir ArcGIS Online) bendrinto turinio paiešką.

 

Atsirado nauji būdai publikuoti duomenis iš naudotojų valdomų duomenų šaltinių (pvz., debesyje esančių saugyklų ar duomenų bazių).

 

Masinis publikavimas leidžia naudotojams registruoti duomenų saugyklas tiesiogiai portale ir kurti žemėlapio vaizdų (map image) ir elementų sluoksnius (feature layers) iš elementų klasių ir lentelių, esančių įmonės (enterprise) geoduomenų bazėje.

 

Padidintas į portalo turinį įkeliamų failų dydis leidžia per internetinę naršyklę pridėti failus kurių talpa neviršija 200 GB.

 

Su nauja ArcGIS Quick Capture mobilia aplikacija galima itin paprastai ir vos keliais prisilietimais ekrane rinkti duomenis tuo metu, kada keliaujate ar judate, o surinkti duomenys iškart tampa matomi biure esantiems darbuotojams. Aplikacija palaikoma ArcGIS Online ir ArcGIS Enterprise naudotojams.

ArcGIS ENterprise

Related Posts