ArcGIS yra atvira platforma žemėlapiams kurti, GIS duomenims analizuoti, valdyti ir juos bendrinti. ArcGIS platforma teikia atviras erdvinių duomenų paslaugas įvairiems klientams (darbastalio programinė įranga, mobilūs įrenginiai, web naršyklės). Kiekvienas naudotojas, tiek besinaudojantis debesies paslaugomis, tiek dirbantis vidiniame įmonės tinkle, gali naudotis šia GIS sistema. Esri ArcGIS programinė įranga naudojama įvairiose srityse – nuo valstybės valdymo (savivalda, švietimas, krašto apsauga, žemės ūkis) iki komercinio sektoriaus (telekomunikacijų, nekilnojamojo turto kompanijos, prekybos tinklai ir pan.). ArcGIS padeda kurti, redaguoti ir analizuoti informaciją veiksmingai ir efektyviai.

Galimybės

Žemėlapiai

GIS žemėlapiai – duomenų sluoksnių ir analitikos  talpykla. Žemėlapiai yra lengvai bendrinami, įterpiami į programėles ir pasiekiami virtualiai iš bet kurios vietos, naudojant bet kurį įrenginį.

Galimybės

Duomenys

GIS integruoja daugybę skirtingų rūšių duomenų sluoksnių per jų geografinę komponentę.  Dauguma duomenų turi tokią geografinę sudedamąją dalį. GIS duomenys – tai geovaizdai, geoobjektai ir foniniai žemėlapiai, turintys sąsajas su skaitiniais ir lenteliniais duomenimis.

Galimybės

Analizė

Erdvinės analizės įrankiai suteikia galimybę vertinti, prognozuoti, interpretuoti, suprasti geografinio pobūdžio problemas ir priimti pamatuotus sprendimus dar prieš realius sprendimus. 

Galimybės

Programėlės

Programėlės leidžia optimizuoti darbus, sumažina klaidų tikimybę, padidina našumą ir optimizuoja resursus ir kaštus. GIS programėlės yra pasiekiamos įvairiuose įrenginiuose: mobiliuosiuose telefonuose, planšetėse, interneto naršyklėse, staliniuose kompiuteriuose.