ArcGIS Online

Jūsų organizacijos kartografavimo platforma debesyje

ArcGIS Online suteikia galimybę kiekvienam organizacijos darbuotojui atrasti, naudoti, kurti ir saugoti žemėlapius debesyje, pasiekiamus iš bet kurio įrenginio, visur ir visada. ArcGIS Online naudojimui nereikia diegti jokios programinės įrangos nei organizacijos serveriuose nei vartotojų įrenginiuose – visas funkcionalumas pasiekiamas per interneto naršyklę.

Pasižiūrėkite video: Kas yra ArcGIS?

main-create-and-shareKurkite žemėlapius jums patogiu būdu

Naudokite savo duomenis kartu su Esri duomenimis ir ArcGIS vartotojų duomenimis, kad sukurtumėte jūsų darbui naudingus žemėlapius. Paruošti naudoti pagrindo žemėlapiai, įrankiai, šablonai, ir duomenų rinkiniai palengvina žemėlapių projektavimą ir publikavimą.

 

 

Atraskite turinio pasaulįmain-a-platform-for-developers

Naršykite didžiausią pasaulyje internetinę geografinio turinio biblioteką ir atraskite žemėlapius bei duomenis įvairiausiomis temomis. Kurkite turinį jungdami įvairiausius duomenis ir atvaizduokite rezultatą žemėlapyje.

 

 

main-get-answersGaukite įžvalgas naudojant vietovės analitiką

Nesvarbu ar esate mokslininkas, sprendimų priėmėjas, ar tiesiog entuziastas, atrasite naujus vietovės aspektus. Analizuodami sąryšius ir dėsningumus, geriau suprasite problemas ir pamatysite galimybes.

 

 

main-work-more-efficientlyUžmegzkite ryšius naudodami GIS

Kiekvienas jūsų organizacijoje gali dalintis naujausiais žemėlapiais, duomenimis ir idėjomis naudojant vieningą platformą. Kurkite projektų grupes, pritaikykite darbo įrankius ir kurkite savo internetines aplikacijas apjungiančias žmones naudojant GIS.

 

 

Kurkite ir dalinkitės žemėlapiais jau šiandien – išbandykite ArcGIS nemokamai