Kurkite ir bendrinkite patrauklius žemėlapius naudodami ArcGIS Online — išplečiamą ir saugią programinės įrangos paslaugą, teikiamą EsriArcGIS Online greitai sukonfigūruojama ir paleidžiama. Ji skirta naudoti visiems, bet kada ir įvairiausiuose įrenginiuose.

Pilnas jūsų žemėlapių, aplikacijų palaikymas ir dar daugiau…

Žemėlapiai, aplikacijos, analizė, administravimas, bendradarbiavimas… visa tai galite daryti naudodami ArcGIS Online.

Jos pažangioms funkcijoms neprilygsta paprasti žemėlapių sprendimai, tačiau viską pakankamai lengva naudoti organizacijoje.

O štai kas padaro ją tikrai ypatingą:

Išplečiamumas

Aplikacijos kiekvienam

Paruošti žemėlapiai

Savarankiška pagalba

Administravimas

Saugumas ir patikimumas

Išplečiamumas

Debesyje veikianti paslauga ArcGIS Online yra sukurta tam, kad būtų automatiškai išplečiama ir veiktų bet kuriuo metu: visą parą, kiekvieną dieną. Nesvarbu, ar turite šimtus, ar milijonus lankytojų, Esri išsiplečia tiek, kiek jums reikia – nereikia nieko diegti ar tvarkyti.

Naudokite paruoštus žemėlapius

Pradėkite tiesiog dabar. ArcGIS Online pateikiama su pagrindo žemėlapių rinkiniu, didelės skiriamosios gebos vaizdais ir aukštos kokybės demografiniais duomenimis. Kurkite 2D ir 3D žemėlapius naudodami integruotą žemėlapių ir scenų peržiūros programas. Pasiekite įvairiausių temų žemėlapius ir sluoksnius nuolat atnaujinamame pasaulio atlase – nuolat augančiame rinkinyje iš Esri vartotojų bendruomenės.

Paruoštų naudoti žemėlapių paieška

Pagrindiniai žemėlapiai

Savarankiška pagalba

ArcGIS Online žemėlapių įrankiai yra galingi, tačiau bet kuris jūsų organizacijos narys gali paprastai juos naudoti žemėlapiams kurti ir bendrinti. Be žemėlapių, jūsų organizacijos nariai gali naudoti ArcGIS Online duomenų paieškai ir įžvalgoms atlikti, kurios leis priimti geresnius sprendimus.

 

 

Plačiau apie savarankišką žemėlapių kūrimą

Diagrama

Administravimas

Naudodami ArcGIS Online būsite tikri, kad jūsų vartotojams bus suteikta tai, ko reikia jų darbui atlikti. ArcGIS Online administravimo įrankiai apima viską, ko jums reikia, norint kontroliuoti ir valdyti darbuotojus bei turinį. Galite priskirti individualias roles ir teises, paskirti licencijas ir turinį bei peržiūrėti sistemos būseną.

Saugumas ir patikimumas

ArcGIS online sukurta kaip saugi sistema su valdoma prieiga. Visada galite pasiekti naujausią saugos, privatumo ir atitikimo informaciją, taip pat informaciją apie atnaujinimus, įspėjimus, geriausios praktikos pavyzdžius, sistemos pasiekiamumą ir būsenos istoriją.

Funkcijų apžvalga

Pradėkite darbą per kelias minutes naudodami paruoštus žemėlapius, aplikacijas ir šablonus.