ArcGIS for Server

Įdiekite ArcGIS savo infrastruktūroje

ArcGIS for Server pagerina jūsų verslo procesus, suteikdamas GIS galią kiekvienam organizacijos darbuotojui, kas lemia sklandesnį sprendimų priėmimą. Jei organizacijos politika ar specifika neleidžia kelti duomenis į debesines platformas, ArcGIS for Server yra puikus sprendimas jūsų organizacijai. Visi duomenys bus saugomi organizacijos serveriuose, galėsite saugiai dalintis jais su kolegomis.

main-make-gis-availableĮgalinkite GIS visur ir visada

Web GIS, prieinamas įdiegus ArcGIS for Server leidžia pasiekti žemėlapius ir geografinę informaciją visur, visada, iš bet kurio įrenginio. Tai apima interneto naršykles, išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir darbastalio aplikacijas.

Sužinokite daugiau apie Web GIS.

 

 

main-keep-your-gisPilnai kontroliuokite savo GIS

Kontroliuokite visus GIS platformos diegimo jūsų IT infrastruktūroje aspektus. ArcGIS for Server yra sukurtas taip, kad būtų suderinamas su specinine jūsų organizacijos technine įranga ir atitiktų saugumo reikalavimus bei leidžia jums kontroliuoti kaip jūsų GIS platforma diegiama, palaikoma, apsaugoma bei naudojama.

 

 

main-make-it-simpleLeiskite vartotojams lengvai pasiekti jiems reikiamą informaciją

Geografinė informacija, kurią atveriate naudodami ArcGIS for Server gali būti pasiekiama per įvairias paruoštas naudoti aplikacijasir šablonus. Jūs galite sukonfigūruoti paprastas, specializuotas aplikacijas, kad vartotojai greitai ir intuityviai atliktų savo darbus.

 

 

Sužinokite esmines ArcGIS for Server savybes