ArcGIS for Desktop

Profesionalus GIS turinio kūrimas

Yra daugybė būdų sukurti žemėlapį. Bet jei vadovaujantis jūsų žemėlapiu bus priimami sprendimai, taupantys pinigus, laiką arba net išsaugantys gyvybes, tuomet žemėlapių kūrimui jūs privalote naudoti mokslinius metodus. Naudokite ArcGIS for Desktop žemėlapių kūrimui su naujausiais duomenimis, panaudojant pažangius analizės metodus, ir dalinkitės jais ten, kur jie atneš didžiausią naudą.

main-create-visualKurkite išmanius žemėlapius ir naudingas aplikacijas

Vizualizuokite ir bendrinkite informaciją nauju būdu bei priimkite sprendimus remiantis atskleistomis įžvalgomis. Kartografuokite ir tvarkykite duomenis su ArcGIS for Desktop, tuomet kurkite aplikacijas ir dalinkitės su kitais ArcGIS platformos naudotojais. Su ArcGIS for Desktop gaunate ArcGIS Online paskyrą, todėl iškart turėsite prieigą prie viso aktualaus turinio ir paruoštų naudoti aplikacijų.

 

 

main-transformPaverskite savo duomenis naudinga informacija

Kurkite, redaguokite, analizuokite ir dalinkitės informacija veiksmingai ir efektyviai. Paverskite turimus 2D duomenis 3D išraiškingam vizualizavimui. Lengvai importuokite ir redaguokite duomenis, kad gautumėte jums reikiamą informaciją. Atlikite analizę, kad išspręstumėte problemas. Pridėtinę vertę turinti informacija, kurią sukuriate su ArcGIS for Desktop pakeis požiūrį į sprendimų priėmimą ir rezultatų siekimą.

 

 

main-trustedsourceTapkite patikimu aktualios informacijos šaltiniu

Kurkite kartografinius sprendimus, valdykite turtą, paskirstykite resursus, analizuokite verslo duomenis ir matuokite rezultatus. ArcGIS for Desktop padės jums sukurti pridėtinę vertę, kurios reikia jūsų organizacijai norint būti sėkmingai.

 

 

 

main-it-is-scienceJūs žinote, kad tai mokslas, visi kiti gali tai vadinti slaptu ingredientu

Jums reikia atsakymų, gautų remiantis faktais, ne nuomonėmis. Patikrinkite prielaidas, raskite faktus,  orientuokitės į rezultatą ir pasiekite savo tikslus. Sudėtingi erdviniai ryšiai nėra akivaizdūs, juos atrasite analizuodami duomenis keletu skirtingų būdų. Analitiniai ArcGIS for Desktop įrankiai sukurti remiantis patikrintomis mokslinėmis motodologijomis ir yra lengvai pasiekiami.

 

 

 

main-get-answerGaukite atsakymus į jūsų organizacijai aktualius klausimus

Tikrosios organizacinės įžvalgos atsiranda matant bendrą vaizdą. ArcGIS for Desktop leidžia jums suprasti pokyčius, identifikuoti tendencijas, daryti prognozes ir vertinti rezultatus.

 

 

Sužinokite esmines ArcGIS for Desktop savybes