Esame geografinių informacinių sistemų (GIS) lyderė Baltijos šalyse

 

Savo veiklą pradėjome 1993 m. turėdami tikslą – moderniausias geografinių informacinių sistemų, geodezijos ir kartografijos technologijas atvežti ir vystyti Lietuvoje. Iš nedidelės entuziastų kompanijos, išaugome į didelę, stabilią ir inovatyvią įmonę, kuria pasitiki daugelis privataus ir viešojo sektoriaus įmonių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Esame įgaliotoji JAV kompanijos Esri Inc. atstovė Baltijos šalyse, populiaraus lietuviško žemėlapių portalo www.maps.lt, virtualios GIS mokyklos www.gismokykla.lt kūrėjai. Latvijoje ir Estijoje veikiame per dukterines kompanijas – Envirotech ir AlphaGIS.  Mūsų dukterinė įmonė Cellular Expert – telekomunikacinių tinklų belaidžio ryšio planavimo ir duomenų valdymo programinės įrangos kūrėja – savo sprendimus parduoda visame pasaulyje.

Hnit Baltic, Envirotech, Cellular Expert, AlphaGIS

MŪSŲ SIEKIS

Taikant geografijos, geoinžinerijos, kartografijos mokslais paremtas GIS technologijas, teikti efektyvius, klientui maksimaliai naudingus informacinių technologijų (IT) sprendimus, kurie padėtų valdyti organizacijos darbo procesus, turtą, įrengimus, transportą ir kitus išteklius, keltų aptarnavimo ir paslaugų kokybę, suteiktų naujas priemones procesų planavimui, modeliavimui ir sprendimų priėmimui. Hnit-Baltic propaguoja geografinį reiškinių vertinimą ir analizę, erdvinį požiūrį į valstybės ir visuomenės gyvenimą.

VISUOMENINĖS VEIKLOS IR LAISVALAIKIS

Esame aktyvūs įvairių renginių partneriai, dalyviai ir rėmėjai. Taikydami geografines informacines sistemas padedame įvairioms organizacijoms būti erdviškai atvirais ir įdomiais! Mes nuolat rūpinamės ne tik pažangiausių technologijų diegimu, bet ir žmogišku požiūriu į kiekvieną klientą ir vienas kitą!

KARJERA

Esame įsitikinę, jog didžiausia organizacijos vertybė – žmonės. Būtent dėl jų kūrybiškumo ir profesinės patirties mūsų įmonė sėkmingai dirba jau daugiau kaip 25 metus.

 

Siekiame maksimaliai patenkinti didėjančius savo klientų poreikius, todėl užtikriname nuolatinį darbuotojų kvalifikacijos kėlimą. Norėdami išlikti lyderiais geoinformacinių sistemų srityje, personalą skatiname už rezultatus.

 

Manome, kad sveikame kūne – sveika siela. Todėl didelį dėmesį skiriame personalo fiziniam pasirengimui ir aktyviam laisvalaikio praleidimui. Organizuojame šventes darbuotojams ir jų šeimų nariams.

 

Hnit-Baltic dirba 54 darbuotojai, kurių vidutinis darbo stažas įmonėje 11 metų. Tai – projektų vadovai, analitikai, inžinieriai, programuotojai, techninio aptarnavimo konsultantai ir kiti aukštos kvalifikacijos specialistai. 

 

Jei Jūs ieškote darbo sumanių ir kūrybingų kolegų komandoje, kviečiame Jus apsvarstyti galimybę dirbti Hnit-Baltic! Savo gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu personalas@hnit-baltic.lt.

Norite iš karto patekti į finalinį atrankos etapą ? Įrodykite savo kompetenciją:

https://www.esri.com/training/certification-find-exam/

Karjera
Adresas

S. Konarskio g. 28 A, 03127,

Vilnius

Telefonas

+370 5 215 0575

Kontaktai

info@hnit-baltic.lt

} }
Darbo laikas

I-IV: 8:00 – 17:00
V: 8:00 – 15:45
VI-VII: nedirbame