Žymų Archyvai: Mokymai

Nemokami mokymai internetu „Žemėlapiai ir geo-erdvinė revoliucija“

5 savaičių trukmės „Penn state University“ kartu su „Coursera“ organizuojamuose mokymuse „Žemėlapiai ir geo-erdvinė revoliucija“ (angl. Maps and the Geospatial Revolution) įgysite informacijos apie žemėlapių svarbą visuomenėje ir apie tai, kaip žemėlapiai gali padėti mums priimti geresnius sprendimus bei pagerinti mūsų gyvenimą.

Toliau skaityti Nemokami mokymai internetu „Žemėlapiai ir geo-erdvinė revoliucija“

Esri mokymo centras

HB-Esri-Authorized-Learning-CenterKursai, kurių metu teorinės paskaitos (lietuvių kalba) derinamos su praktinėmis užduotimis, organizuojami ne tik pradedantiems darbą su GIS programine įranga, bet ir turintiems praktinių įgūdžių. Kursus veda Esri sertifikuoti instruktoriai, kurie besimokančius aprūpina mokymo medžiaga (anglų kalba), supažindina su geoinformacinėmis sistemomis, GIS programinių priemonių funkcionalumu bei moko įgytas žinias ir įgūdžius taikyti praktikoje. Sėkmingai baigusiems kursus, įteikiami sertifikatai.

UAB „Hnit-Baltic“ yra įrašyta į Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą.

Mokymo kursų katalogas

Kursų tvarkaraštis

Esri autorizuoto mokymo centro kursų tvarkaraštis 2017 m.

Kursų pavadinimas Trukmė (dienomis) Minimalus dalyvių skaičius Kaina 1 dalyviui
Eur be PVM
Kursų data*
 Rugsėjis Spalis Lapkritis
ArcGIS 2: darbo pagrindai 3 5 380*      
ArcGIS 3: analizės uždaviniai 2 3 555*      
ArcGIS 4: GIS turinio publikavimas internete 2 3 555*      
ArcGIS Pro ArcMap vartotojams 2 3 555*      
Įvadas į ArcGIS Pro pradedantiesiems 3 3 785*      
Geoduomenų bazių kūrimas 3 3 785*      
Daugiavartotojiškos geoduomenų bazės kūrimas 2 3 555*      
Duomenų redagavimas naudojant ArcGIS for Desktop 2 3 555*      
Žemėlapių kūrimas naudojant ArcGIS 2 3 555*      
Versijuotos darbo eigos įgyvendinimas daugiavartotojiškoje geoduomenų bazėje 3 3 785*      
Įvadas į geoapdorojimo scenarijus naudojant Python 3 3 785*      
ArcGIS for Server: svetainės konfigūravimas ir administravimas 3 3 785*      
Web aplikacijų kūrimas naudojant ArcGIS API JavaScript 3 3 785*      

*Kursų datos yra preliminarios. Informaciją apie nuolaidas, specialius pasiūlymus, papildomus reikalavimus ir registraciją rasite www.hnit-baltic.lt arba tel. + 370 5 215 0575.

Kita informacija: į kursų kainą neįeina kursų dalyvio apgyvendinimo išlaidos. Likus trims darbo dienoms iki paskelbtos kursų pradžios registracija nutraukiama. Sąlygos – kursų dalyviai turi turėti anglų kalbos pagrindus; klasė talpina iki 8 dalyvių. UAB „Hnit-Baltic“ pasilieka teisę neorganizuoti kursų paskelbtą dieną, jei nesusidaro reikiamas žmonių skaičius. Tokiu atveju užsiregistravusieji (gavus sutikimą) perkeliami į sekančius kursus.

Daugiau informacijos apie kursus ir registraciją: UAB „Hnit-Baltic“, tel. + 370 5 215 0574, faks. + 370 5 215 0576, el. p. mokymai@hnit-baltic.lt

Mokymų klasės adresas: S. Konarskio g. 28A, Vilnius.

Esri Training – nemokami nuotoliniai mokymai

traArcGIS vartotojai, turinys programinės įrangos priežiūrą, nuo šiol gauna ne tik tiesioginę prieigą prie visos ArcGIS platformos, programinės įrangos naujinimus ar techninę priežiūrą, bet ir galimybę nemokamai mokintis nuotoliniu būdu!

Kur mokymai pasiekiami?

Nuotoliniai mokymai yra pasiekiami naujoje, dar šiais metais startavusioje, Esri Training svetainėje. Čia esanti mokymų medžiaga pateikiama įvairiausiais formatais: pradedant video demonstracijomis ir baigiant savarankiškais pratimais, kur galima pasitikrinti jau įgytas žinias. Nuotolinius mokymus vartotojai gali iš anksto planuotis, sudarinėdami asmeninius tvarkaraščius, ir vėliau visą medžiagą pasiekti iš bet kokio kompiuterio ar mobilaus įrenginio, turinčio internetinį ryšį.

Kaip gauti prieigą prie mokymų?

Vartotojai, norėdami naudotis visu Esri Training svetainės teikiamu funkcionalumu, privalo turėti Esri globalią paskyrą, kuri turi būti susieta su jų organizacija.

Esri globalios paskyros kūrimas

Paskyros susiejimas su organizacija

  • Prisijungiama į My Esri svetainę, nurodant Esri globalios paskyros prisijungimo duomenis.
  • Skiltyje Mano organizacijos pasirenkamas punktas Prašyti teisių ir, nurodžius organizacijos pavadinimą bei prašomas teises, spaudžiama piktograma Siųsti prašymą.
  • Kai paskyra susiejama su organizacija, vartotojui nurodytu el. pašto adresu išsiunčiamas informacinis pranešimas.

Kodėl reikėtų pasinaudoti mokymais?

Esri Training svetainėje esantys nuotoliniai mokymai yra skirti ne tik GIS profesionalams, bet ir pradedantiesiems vartotojams. Kiekvienas iš jūsų, pagilinęs jau esamas ar įgijęs naujas žinias, galite dar greičiau ir efektyviau vykdyti duomenų analizę, sudarinėti žemėlapius ar aplikacijas bei priimti sprendimus, kurie būtų paremti didesniu informacijos kiekiu.

Individualus mokymas

Sertifikuoti įmonės specialistai teikia individualias konsultacijas, kurių turinys sudaromas atsižvelgiant į Jums rūpimus klausimus, siekiamus rezultatus, žinių praktinį pritaikymą, programinės įrangos bei Jūsų turimų GIS žinių lygį. Šios konsultacijos teikiamos autorizuotame Esri mokymo centre, taip pat Jūsų įmonėje.

GIS mokymas kliento įstaigoje

Kursai gali būti organizuojami ir Jūsų įmonėje. Kad mokymo procesas būtų sklandus bei sėkmingas, turėtų būti sudarytos šios sąlygos:

  • aukštos rezoliucijos PC projektorius (teorinės dalys dėstomos naudojant MS PowerPoint prezentacijas);
  • rašymo lenta instruktoriui;
  • kompiuteriai, kurių techniniai ir programiniai parametrai atitinka instruktoriaus nurodytus;
  • lokalus tinklas.