Žymų Archyvai: Lietuvos Esri vartotojų konferencija

LEVK 2016: plenarinė sesija

Lino Gipiškio sveikinimo žodis

ES investicijos ir gyvenimo kokybės pokyčiai Lietuvoje: istorija žemėlapiuose (Neringa Viršilienė, Europos socialiniai, teisiniai ir ekonominiai projektai )

GIS technologijos Lietuvos muitinėje (Šarūnas Ramanauskas, Muitinės departamentas)

GIS technologijų taikymas Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centre (Martynas Rimgaila, Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras)

Story Maps – pasaulinių komunikacijos tendencijų atspindys kartografijoje (Arvydas Dotas, Hnit-Baltic)

Interaktyvūs pristatymai

Lietuvos Esri vartotojų konferencija 2015
Trumpi, naudingi ir darbą lengvinantys interaktyvūs pristatymai
2015 m. spalio 9 d.

 Atsisiųskite pilną ir išsamų „Interaktyvių pristatymų“ temų aprašymą 

Interaktyvių pristatymų grafikas

Tema Apie ką?
ArcGIS ir CAD Daugelis organizacijų kasdieniniame darbe susiduria su poreikiu naudoti CAD brėžinius. CAD integravimui į GIS skirtas ArcGIS for AutoCAD, su kuriuo supažindinsime šioje demonstracijoje.
Patarimai ir gudrybės dirbant su ArcGIS for Desktop Kiekvieną dieną dirbate su erdviniais duomenimis, juos redaguojate, kuriate. Norite, kad darbas būtų efektyvesnis ir kokybiškesnis? Šiame pristatyme pateiksime keletą patarimų ir pasiūlymų, kaip vienus jūsų naudojamus įrankius pakeisti kitais, sužinosite apie naujus, paprastus naudoti įrankius, kurie palengvins jūsų darbą su duomenimis.
Darbo su erdviniais duomenimis automatizavimas naudojant ModelBuilder Kasdien dirbdami su duomenimis naudojate tuos pačius įrankius, kartojate tuos pačius žingsnius. Šį procesą galima automatizuoti, pagreitinti ir tai netgi padės išvengti klaidų. GIS automatizavimui skirtas ModelBuilder įrankis. Šiame pristatyme sužinosite, kaip sukurtus automatizuotus įrankius bendrinti, publikuoti, dalintis jais su kitais GIS naudotojais.
Duomenų kokybės užtikrinimas su ArcGIS Data Reviewer Duomenų gamybos bei integravimo metu neišvengiamai kyla duomenų kokybės klausimas. Šiame seminare sužinosite, kaip pasinaudojant Data Reviewer duomenų patikrą padaryti paprastesne, greitesne ir aiškesne, o duomenų kokybę – valdoma.
Darbo proceso valdymas ArcGIS Pro ArcGIS Pro užduotys – tai įrašytos, saugomos ir pakartojamos GIS naudotojo atliktų veiksmų sekos. Pristatysime, kaip užduotys leidžia optimizuoti organizacijos duomenų valdymo procesus, pagerinti jų aiškumą ir efektyvumą bei padėti apmokyti pradedančiuosius.
Duomenų redagavimas ArcGIS Pro Nuo šiol redaguoti duomenis ArcGIS aplinkoje galima paprasčiau ir efektyviau. Ši demonstracija supažindins jus su ArcGIS Pro redagavimo galimybėmis.
Žemėlapių dizainas: geriausi praktiniai pavyzdžiai Geram žemėlapiui dažnai neužtenka vien techninio duomenų atvaizdavimo. Kuriant įvairių žemėlapių kartografinį vaizdą tenka keisti individualių žemėlapyje vaizduojamų objektų grafinę išvaizdą, sukurti įvairių grafinių efektų. Tam skirtos kartografinės reprezentacijos, su kuriomis supažindinsime šioje demonstracijoje.
Efektyvus žemėlapių podėlio kūrimas ir atnaujinimas Žemėlapio podėlio naudojimas – vienas svarbiausių veiksnių, leidžiančių kurti greitus, interaktyvius ir išvaizdžius žemėlapius, pasiekiamus iš įvairiausių programėlių. Ši demonstracija atsakys į jūsų klausimus, kylančius kuriant, valdant ir naudojant žemėlapio podėlius.
Internetinių žemėlapių programėlių kūrimas su Web AppBuilder Šiame pristatyme supažindinsime su Web AppBuilder – interaktyvia, paprasta naudoti aplinka, leidžiančia kurti patrauklias programėles, veikiančias interneto naršyklėje bet kurioje aplinkoje – tiek asmeniniame kompiuteryje, tiek išmaniajame įrenginyje.
Žemėlapio pasakojimas – papasakokite savo istoriją kitaip! Šioje demonstracijoje sužinosite kaip kurti interaktyvias žemėlapių aplikacijas, papildytas nuotraukomis, audio, video medžiaga ar kitais paaiškinamaisiais dokumentais. Tai puiki galimybė  supažindinti visuomenę, viešai ar organizacijos viduje pristatyti darbų rezultatus.
Atviri duomenys ir ArcGIS Organizacijos atveria savo turimus duomenis, padaro juos prieinamais kitiems GIS naudotojams bei visuomenei. Tai atvirų duomenų idėja. Šis seminaras skirtas norintiems daugiau sužinoti apie atviruosius duomenis.
Užrašai žemėlapyje Žemėlapyje esantys užrašai – svarbi kiekvieno žemėlapio dalis, be kurių žemėlapis būtų „nebylus“. Čia sužinosite apie užrašų išdėstymo žemėlapio grafiniame vaizde automatizavimui skirtą Maplex įrankį.
Daugiavartotojiškų geoduomenų bazių optimizavimas Didesnių organizacijų GIS branduolyje – daugiavartotojiška geoduomenų bazė. Jei norite užtikrinti greitaveiką, reikalinga geoduomenų bazės priežiūra. Čia pristatysime kaip daugiavartotojiška geoduomenų bazė gali užtikrinti didelį našumą ir greitaveiką.
Informacijos stebėjimas ir kontrolė realiu laiku Pristatysime informacijos stebėjimui žemėlapyje realiu laiku skirtą Operations Dashboard  for ArcGIS programėlę.
Greitas ir tikslus duomenų rinkimas Reikia lauko sąlygomis surinkti duomenis, atlikti objektų patikrą, inspektavimą ir fotofiksaciją? Jums tereikia į savo išmanųjį įrenginį įdiegti programėlę  Collector for ArcGIS.
ArcGIS greitaveikos užtikrinimas Ar norėtumėte, kad sistemos ir įrankiai veiktų greičiau? Šiame pristatyme sužinosite, kaip pasinaudoti įrankiais, leidžiančiais atrasti ir išspręsti tipines greitaveikos problemas.
Žemėlapių integracija verslo programose Kasdien susiduriame su duomenimis įvairiausiuose šaltiniuose – nuo Excel lentelių iki SharePoint dokumentų valdymo sistemos sąrašų. Šiame pristatyme sužinosite, kaip naudojant ArcGIS paversti šiuos duomenis  interaktyviais ir patraukliais žemėlapiais, integruoti duomenis su kitomis ArcGIS sistemomis.
Internetinių žemėlapių kūrimas Internetinis žemėlapis – pagrindinis ArcGIS sistemos informacinis produktas. Čia sužinosite kaip kurti patrauklius, informatyvius ir interaktyvius internetinius žemėlapius.
Vietovės, adreso, ar kito objekto paieška nuosavu lokatoriumi Turite adresų sąrašą, kurį norite paversti žemėlapiu? Vietovės, adreso ar kito objekto paieškai reikalingas lokatorius. Šiame pristatyme sužinosite kaip naudojant ArcGIS sukurti lokatorius iš naudotojo duomenų.
Duomenų surinkimas su Survey123 Jei reikia surinkti didelį duomenų kiekį, įtraukti visuomenę rinkti duomenis, pasitarnaus Survey123 ArcGIS mobili programėlė.
Rastrų valdymas Pademonstruosime, kaip efektyviai išnaudoti turimus rastrinius duomenis ir kaip juos valdyti su ArcGIS.

Lietuvos Esri vartotojų konferencija 2015

Lietuvos Esri vartotojų konferencija – tai jūsų renginys. Čia sužinosite pasaulines GIS naujienas, tiesiogiai konsultuositės su GIS profesionalais, semsitės idėjų iš įvairių sričių projektų patirčių ir bendrausite su kolegomis ir bendraminčiais iš kitų kompanijų.

Konferencija vyks spalio 8-9 dienomis Karolinos konferencijų centre (Sausio 13-osios g. 2, Vilniuje).

Techninės sesijos

Plenarinės ir vartotojų sesijos programa

Vartotojų sesija

Pilna konferencijos programa

Interaktyvūs pristatymai