Žymų Archyvai: Desktop GIS

Esri ArcGIS

Esri yra geoinformacinių sistemų (GIS) rinkos lyderė, teikianti kompleksinius sprendimus, veikiančius įvairiuose įrenginiuose  (išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose ir staliniuose kompiuteriuose, serveriuose bei internete). Su Esri programomis galima peržiūrėti, rinkti, redaguoti, bei analizuoti geografinius duomenis, atlikti verslo, demografinių bei kitų duomenų erdvinę analizę. Esri įkvepia ir įgalina žmones teigiamai įtakoti ateitį, per gilesnį geografinį supratimą apie mus supantį pasaulį.

Esri kompanijos sukurta ArcGIS yra geografinė informacinė sistema, suteikianti galimybes kurti geografinius duomenis, žemėlapius, gaublius bei modelius ir naudoti juos darbalaukyje, naršyklėje ar mobiliuose įrenginiuose, atsižvelgiant į organizacijos poreikius. ArcGIS taip pat suteikia įrankius kurti savo taikomąsias programas.

platform-diagram

ArcGIS naudoja visų tipų organizacijos, kurios siekia pagerinti darbo eigą, spręsti itin sudėtingas problemas bei priimti sprendimus remiantis tikslia geografine informacija.

Nepriklausomi ekspertai įvardija Esri pasaulinės GIS rinkos lydere.