Žymų Archyvai: ArcGIS

Esri ArcGIS

Esri yra geoinformacinių sistemų (GIS) rinkos lyderė, teikianti kompleksinius sprendimus, veikiančius įvairiuose įrenginiuose  (išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose ir staliniuose kompiuteriuose, serveriuose bei internete). Su Esri programomis galima peržiūrėti, rinkti, redaguoti, bei analizuoti geografinius duomenis, atlikti verslo, demografinių bei kitų duomenų erdvinę analizę. Esri įkvepia ir įgalina žmones teigiamai įtakoti ateitį, per gilesnį geografinį supratimą apie mus supantį pasaulį.

Esri kompanijos sukurta ArcGIS yra geografinė informacinė sistema, suteikianti galimybes kurti geografinius duomenis, žemėlapius, gaublius bei modelius ir naudoti juos darbalaukyje, naršyklėje ar mobiliuose įrenginiuose, atsižvelgiant į organizacijos poreikius. ArcGIS taip pat suteikia įrankius kurti savo taikomąsias programas.

platform-diagram

ArcGIS naudoja visų tipų organizacijos, kurios siekia pagerinti darbo eigą, spręsti itin sudėtingas problemas bei priimti sprendimus remiantis tikslia geografine informacija.

Nepriklausomi ekspertai įvardija Esri pasaulinės GIS rinkos lydere.

ArcGIS platformos apžvalga

Žemėlapiai be apribojimų

ArcGIS Online yra išbaigta, debesyje veikianti žemėlapių platforma

Išbandykite ArcGISKas yra ArcGIS?

Kurkite ir bendrinkite gražius žemėlapius ir darykite visus su tuo susijusius darbus. Tai galima tik naudojant ArcGIS Online — išplečiamą ir saugią programinę įrangą kaip paslaugą, talpinamą Esri.

Mūsų vartotojai daro šauniausius dalykus

ArcGIS Online greitai sukonfigūruojama ir paleidžiama. Ji skirta visiems naudoti bet kada su bet kokiu prietaisu.

Visiškas jūsų žemėlapių, aplikacijų ir kitų dalykų palaikymas

Žemėlapiai, aplikacijos, analizė, administravimas, bendradarbiavimas… visa tai galite daryti naudodami ArcGIS Online. Jos sudėtingų funkcijų neatitinka paprasti žemėlapių sprendimai, tačiau viską pakankamai lengva naudoti organizacijoje. O štai kas padaro ją tikrai ypatingą:

Išplečiama

Kaip debesyje veikianti paslauga ArcGIS Online yra sukurta nuo pagrindų, kad būtų automatiškai išplečiama ir apimtų įvairius laikotarpius: visą parą, kiekvieną dieną. Nesvarbu, ar turite šimtus, ar milijonus lankytojų, Esri išsiplečia tiek, kiek jums reikia – nereikia nieko diegti ar tvarkyti.

Naudokite paruoštus žemėlapius

Pradėkite tiesiog dabar. ArcGIS Online pateikiama su pagrindo žemėlapių rinkiniu, didelės skiriamosios gebos vaizdais ir aukščiausiai įvertintais demografiniais duomenimis. Kurkite 2D ir 3D žemėlapius su integruota žemėlapių peržiūros programa ir scenų peržiūros programa. Pasiekite žemėlapius ir sluoksnius šimtais temų nuolat atnaujinamame pasaulio atlase – nuolat augančiame rinkinyje iš Esri vartotojų bendruomenės.

Paruoštų naudoti žemėlapių radimas

Savarankiška pagalba

Suteikite bendradarbiams savarankiškos pagalbos žemėlapių dovaną. ArcGIS Online žemėlapių įrankiai yra galingi, tačiau bet kuris jūsų organizacijos asmuo gali paprastai juos naudoti nuostabiems žemėlapiams kurti ir bendrinti. Be žemėlapių, jūsų organizacijos žmonės ArcGIS Online gali naudoti duomenims rasti ir tam tikroms įžvalgoms, kurios leis priimti geresnius sprendimus, gauti. Plačiau apie savarankiškos pagalbos žemėlapius

 

Funkcijų apžvalga

 Pradėkite veikti per kelias minutes naudodami paruoštus žemėlapius, aplikacijas ir šablonus, kuriuose įtraukti jūsų duomenys.

 

Kviečiame į parodą „Ką pasėsi… 2015“

2015_ka_ pasesi

Kviečiame aplankyti UAB „Hnit-Baltic“ stendą tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi… 2015“ ir sužinoti, kaip geografinės informacinės sistemos gali padėti efektyviau valdyti žemės ūkio veiklą. Naudodami mūsų siūlomus sprendimus galėsite analizuoti sklypų ir pasėlių būklę bei koreguoti veiksmus, siekiant ją pagerinti, atlikti tikslius matavimus bei pateikti informaciją institucijoms, prognozuoti derliaus kiekius ir sutaupyti resursus ir laiką.

Stende pristatysime Esri kompanijos populiariausią pasaulyje geografinę informacinę sistemą ArcGIS, SenseFly kompanijos nepilotuojamą lėktuvą eBee, Trimble GPNS imtuvus bei kitus sprendimus žemės ūkiui.

Paroda vyks 2015 m. kovo 26–28 d. Aleksandro Stulginskio universitete Akademijoje, Kauno rajone.

Daugiau informacijos apie parodą rasite čia.

Esri mokymo centras

HB-Esri-Authorized-Learning-CenterKursai, kurių metu teorinės paskaitos (lietuvių kalba) derinamos su praktinėmis užduotimis, organizuojami ne tik pradedantiems darbą su GIS programine įranga, bet ir turintiems praktinių įgūdžių. Kursus veda Esri sertifikuoti instruktoriai, kurie besimokančius aprūpina mokymo medžiaga (anglų kalba), supažindina su geoinformacinėmis sistemomis, GIS programinių priemonių funkcionalumu bei moko įgytas žinias ir įgūdžius taikyti praktikoje. Sėkmingai baigusiems kursus, įteikiami sertifikatai.

UAB „Hnit-Baltic“ yra įrašyta į Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą.

Mokymo kursų katalogas

Cellular Expert

cellular_expert-logo

Cellular Expert – belaidžių telekomunikacijų tinklų planavimo, optimizavimo ir duomenų valdymo sprendimas, teikiamas telekomunikacijų rinkai nuo 1995 metų. Naudojama 30-yje pasaulio šalių daugiau nei 80-ies klientų, ši programinė įranga išsiskiria plačiu funkcionalumu, skaičiavimo tikslumu, daugelio technologijų palaikymu, intuityviu naudojimu ir galinga GIS platforma. Cellular Expert yra nuolat atnaujinama, siekiant palaikyti naujausias technologijas ir pateikti realius vartotojų poreikius tenkinantį funkcionalumą, tokiu būdu suteikdama esminį privalumą vartotojui.

Cellular Expert skirta tinklo planavimui ir optimizavimui bei efektyviai informacijos analizei, o tai leidžia sumažinti kaštus, padidinti pelningumą bei pagerinti vartotojų aptarnavimo paslaugų kokybę.

Cellular Expert vartotojai

 • mobiliojo ryšio operatoriai bei telekomai;
 • interneto tiekėjai;
 • karinės organizacijos;
 • gelbėjimo tarnybos;
 • energetikos kompanijos;
 • konsultacinės kompanijos;
 • kitos kompanijos, atliekančios radijo tinklų planavimo, analizės, optimizavimo ir ataskaitų rengimo uždavinius.

Cellular Expert funkcionalumas

 • Radijo linijos profiliavimas
 • Tinklo ir Radijo įrangos duomenų valdymas
 • Radijo sujungimų planavimas, galios biudžeto analizė, ryšio kokybės prognozavimas ir interferencijos analizė
 • Padengimo prognozavimas
 • Dažnių planavimas ir interferencijos analizė
 • Matavimo duomenų analizė ir prognozavimo modelio kalibravimas
 • Duomenų srautų analizė

Palaikomos belaidės technologijos

 • Perdavimo tinklai (Microwave)
 • Plačiajuosčiai prieigos tinklai (LMDS, MMDS, WLL)
 • 2G/2.5G tinklai (GSM, DCS, CDMA)
 • 3G/3.5G tinklai (CDMA2000, WCDMA, HSDPA, HSUPA)
 • WiMAX tinklai (OFDMA, SOFDMA)
 • Kariniai ir gelbėjimo tarnybų tinklai (TETRA, TETRAPOL)
 • Kitos technologijos dažnių ruože iki 40 GHz

Daugiau informacijos: www.cellular-expert.com