Žymų Archyvai: Arcgis Online

Esri ArcGIS

Esri yra geoinformacinių sistemų (GIS) rinkos lyderė, teikianti kompleksinius sprendimus, veikiančius įvairiuose įrenginiuose  (išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose ir staliniuose kompiuteriuose, serveriuose bei internete). Su Esri programomis galima peržiūrėti, rinkti, redaguoti, bei analizuoti geografinius duomenis, atlikti verslo, demografinių bei kitų duomenų erdvinę analizę. Esri įkvepia ir įgalina žmones teigiamai įtakoti ateitį, per gilesnį geografinį supratimą apie mus supantį pasaulį.

Esri kompanijos sukurta ArcGIS yra geografinė informacinė sistema, suteikianti galimybes kurti geografinius duomenis, žemėlapius, gaublius bei modelius ir naudoti juos darbalaukyje, naršyklėje ar mobiliuose įrenginiuose, atsižvelgiant į organizacijos poreikius. ArcGIS taip pat suteikia įrankius kurti savo taikomąsias programas.

platform-diagram

ArcGIS naudoja visų tipų organizacijos, kurios siekia pagerinti darbo eigą, spręsti itin sudėtingas problemas bei priimti sprendimus remiantis tikslia geografine informacija.

Nepriklausomi ekspertai įvardija Esri pasaulinės GIS rinkos lydere.

ArcGIS platformos apžvalga

Žemėlapiai be apribojimų

ArcGIS Online yra išbaigta, debesyje veikianti žemėlapių platforma

Išbandykite ArcGISKas yra ArcGIS?

Kurkite ir bendrinkite gražius žemėlapius ir darykite visus su tuo susijusius darbus. Tai galima tik naudojant ArcGIS Online — išplečiamą ir saugią programinę įrangą kaip paslaugą, talpinamą Esri.

Mūsų vartotojai daro šauniausius dalykus

ArcGIS Online greitai sukonfigūruojama ir paleidžiama. Ji skirta visiems naudoti bet kada su bet kokiu prietaisu.

Visiškas jūsų žemėlapių, aplikacijų ir kitų dalykų palaikymas

Žemėlapiai, aplikacijos, analizė, administravimas, bendradarbiavimas… visa tai galite daryti naudodami ArcGIS Online. Jos sudėtingų funkcijų neatitinka paprasti žemėlapių sprendimai, tačiau viską pakankamai lengva naudoti organizacijoje. O štai kas padaro ją tikrai ypatingą:

Išplečiama

Kaip debesyje veikianti paslauga ArcGIS Online yra sukurta nuo pagrindų, kad būtų automatiškai išplečiama ir apimtų įvairius laikotarpius: visą parą, kiekvieną dieną. Nesvarbu, ar turite šimtus, ar milijonus lankytojų, Esri išsiplečia tiek, kiek jums reikia – nereikia nieko diegti ar tvarkyti.

Naudokite paruoštus žemėlapius

Pradėkite tiesiog dabar. ArcGIS Online pateikiama su pagrindo žemėlapių rinkiniu, didelės skiriamosios gebos vaizdais ir aukščiausiai įvertintais demografiniais duomenimis. Kurkite 2D ir 3D žemėlapius su integruota žemėlapių peržiūros programa ir scenų peržiūros programa. Pasiekite žemėlapius ir sluoksnius šimtais temų nuolat atnaujinamame pasaulio atlase – nuolat augančiame rinkinyje iš Esri vartotojų bendruomenės.

Paruoštų naudoti žemėlapių radimas

Savarankiška pagalba

Suteikite bendradarbiams savarankiškos pagalbos žemėlapių dovaną. ArcGIS Online žemėlapių įrankiai yra galingi, tačiau bet kuris jūsų organizacijos asmuo gali paprastai juos naudoti nuostabiems žemėlapiams kurti ir bendrinti. Be žemėlapių, jūsų organizacijos žmonės ArcGIS Online gali naudoti duomenims rasti ir tam tikroms įžvalgoms, kurios leis priimti geresnius sprendimus, gauti. Plačiau apie savarankiškos pagalbos žemėlapius

 

Funkcijų apžvalga

 Pradėkite veikti per kelias minutes naudodami paruoštus žemėlapius, aplikacijas ir šablonus, kuriuose įtraukti jūsų duomenys.

 

Nemokami mokymai internetu „Žemėlapiai ir geo-erdvinė revoliucija“

5 savaičių trukmės „Penn state University“ kartu su „Coursera“ organizuojamuose mokymuse „Žemėlapiai ir geo-erdvinė revoliucija“ (angl. Maps and the Geospatial Revolution) įgysite informacijos apie žemėlapių svarbą visuomenėje ir apie tai, kaip žemėlapiai gali padėti mums priimti geresnius sprendimus bei pagerinti mūsų gyvenimą.

Toliau skaityti Nemokami mokymai internetu „Žemėlapiai ir geo-erdvinė revoliucija“