Temos Archyvai: Programinė įranga

Esri ArcPad

arcpad_logo_bigArcPad – GIS programinė įranga, skirta rinkti ir kaupti GIS (grafinius ir atributinius) duomenis lauke.

ArcPad privalumai:

  • Erdvinių duomenų palaikymas ir redagavimas
  • GPS matavimų duomenų integravimas ir šių matavimų kokybės vykdymas
  • ArcIMS palaikymas
  • Darbui su ArcPad, kaip pagrindą, galima naudoti vektorinius duomenis ir rastrinius vaizdus.

Toliau skaityti Esri ArcPad

Trimble GPS Correct

correctTrimble GPS Correct – papildoma programinė įranga, naudojama kartu su ESRI ArcPad, atlieka GPS imtuvo kontrolę. Ši programinė įranga, dirbant su ArcPad, yra skirta užtikrinti diferencinės pataisos priėmimą realiu laiku arba GPS tikslumo parametrų registravimą apdorojant vėliau matavimus  biure. Trimble GPS Correct vartotojui grafiškai pateikia GPS palydovų išsidėstymą, informaciją apie būsimas matavimo sąlygas – tai leidžia planuoti GPS matavimus išsirenkant tinkamiausią laiką. Programinė įranga tiksliam duomenų kaupimui naudojama su Trimble GPS imtuvais: Trimble GeoExplorer serijos imtuvais (GeoXM, GeoXT, GeoXH) arba komplektuojama darbui su GPS Pathfinder serija (ProXT, ProXH, ProXRT), taip pat veikia duomenų kaupikliuose dirbančiuose Microsoft Windows operacinės sistemos pagrindu, kaip Trimble Recon, Trimble Normad, Trimble Ranger. Trimble GPS Correct programinė įranga – sprendimas ArcPad vartotojams užtikrinantis tikslius GPS matavimus, atliekant matavimų apdorojimą arba dirbant realiu laiku.

Toliau skaityti Trimble GPS Correct

Trimble TerraSync

terrasyncTrimble TerraSync – programinė įranga, skirta lauko duomenų kaupimui ir palaikymui. Sukurta greitiems ir kokybiškiems geografinių informacinių sistemų (GIS) matavimams Trimble GPS imtuvais. Trimble TerraSync programinės įrangos pagalba galima pagal savo poreikius sukurti duomenų formas, apjungiančias atributinės informacijos laikų kiekį ir tiksliai apibrėžiamas pildomas vertes – tai palengvina ir pagreitina duomenų surinkimą ir jų aprašymą. Lauko žemėlapių sudarymo galimybė, aerofoto ar palydovinių nuotraukų naudojimas, kaip foninis pagrindas, padeda naviguoti esamoje vietovėje. Matavimai gali būti atliekami realiu laiku arba vėliau apdorojami specialia biuro programine įranga (Trimble Pathfinder Office, Trimble GPS Analyst). Trimble TerraSync vartotojui grafiškai pateikia GPS palydovų išsidėstymą, informaciją apie būsimas matavimo sąlygas – tai leidžia planuoti GPS matavimus išsirenkant tinkamiausią laiką. Programinė įranga tiksliam duomenų kaupimui naudojama su Trimble GPS imtuvais: Trimble GeoExplorer® serijos imtuvais (GeoXM, GeoXT, GeoXH) arba komplektuojama darbui su GPS Pathfinder serija (ProXT, ProXH, ProXRT), taip pat veikia duomenų kaupikliuose dirbančiuose Microsoft® Windows® operacinės sistemos pagrindu, kaip Trimble Recon, Trimble Normad, Trimble Ranger. Paprasta, efektyvi ir produktyvi programinė įranga Trimble TerraSync – puikus sprendimas GIS duomenų kaupimui lauke. Toliau skaityti Trimble TerraSync

Trimble GPS Pathfinder Office

pathfinder_officeGPS Pathfinder Office – biuro programinė įranga yra skirta matavimo duomenų diferenciniam apdorojimui ir palaikymui. Matavimo apdorojimo procesas, skirtas GPS matavimams patikslinti naudojant referencinių stočių pataisinius duomenis. GPS Pathfinder Office padeda jums planuoti GPS lauko matavimus pasirenkant tinkamiausią matavimams laiką, kada yra geriausias palydovų išsidėstymas ir matavimo kokybei mažiausią įtaką daro kiti faktoriai. Galimas duomenų apsikeitimas lauko duomenų kaupimo programinės įrangos, atliekant duomenų patikrą ir atnaujinimus. Duomenų tikrinimui gali būti naudojamos aerofotonuotraukos ar palydovinės nuotraukos, kurios programinės įrangos palaikomos kaip foninis sluoksnis. GPS Pathfinder Office palengvina GIS matavimų apdorojimą, valdymą ir atnaujinimą.

Toliau skaityti Trimble GPS Pathfinder Office