Temos Archyvai: GPS imtuvų valdikliai

Juno 5B 5D

Juno5

Trimble® Juno 5 – unikalus įrenginys susidedantis iš atsparaus lauko kompiuterio ir išmaniojo telefono. Lengvas, ergonomiško dizaino prietaisas su integruotu GPS imtuvu atliekančiu GIS objektų matavimus 2-4 m tikslumu.

Naujasis Juno 5 sprendimas akivaizdžiai išsiskiria savo parametrais: 1 GHz procesorius, 512 MB RAM operacinė atmintis, 8 megapikselių fotokamera su GeoTaging funkcija, 16 GB vidinė atmintis, gerai matomas saulės šviesoje 10,9 cm įstrižainės Gorilla® Glass aktyvus liečiamas ekranas. Šis naujausių technologijų derinys, skirtas greitam ir kokybiškam darbui su GIS duomenimis.

Toliau skaityti Juno 5B 5D

Juno 3B 3D

juno3

Juno™ 3B/3D – Trimble lauko kompiuteris – su integruotu GPS imtuvu, foto kamera ir mobiliojo telefono funkcija* skirtas GIS duomenų kaupimui, redagavimui lauke bei navigacijai.

   Šis kompaktiškas, lengvas (vos 310 g.), tvirtas ir atsparus aplinkos poveikiams lauko kompiuteris pasižymi visomis savybėmis, kurių reikia atliekant GPS matavimus, duomenų rinkimo ar inventorizacijos darbus įvairiose verslo sektoriuose: miškininkystėje, gamtos apsaugoje, inžinerinėse įmonėse ir daugelyje kitų įmonių atliekančių matavimus, stebėjimus ar tiriamuosius darbus.

   GPS matavimų tikslumas: 2 – 5 m. panaudojant EGNOS palydovinės sistemos diferencines pataisas. Atliekant GPS matavimus, papildomai galima suvesti įvairią aprašomąja matuojamo objekto informaciją, jį nufotografuoti, o taip pasinaudoti navigacijos funkcionalumu (naudojant sukauptus GIS duomenys ar importuotus iš įmonės centrinės GIS duomenų bazės). Toliau skaityti Juno 3B 3D