eBee Ag

eBee Ag

eBee Ag tai sistema skirta precizinei žemdirbystei, kuri padės kelti jūsų žemės ūkio ekonominį lygį. Greitai perprantami ir lengvai valdomi procesai sutaupys ne tik jūsų laiką, bet ir sumažins išlaidas. Jūs galite žvalgyti savo pasėlius, analizuoti augalų būklę sukurti tręšimo planą ir perduoti šiuos duomenis į traktorius, tręštuves vykdymui, visa tai atliekant per vieną dieną.

Darbo procesas labai parastas: apsibrėžiamas reikiamas pasėlių laukas eMotion 2 programinėje įrangoje, pakeliamas bepilotis orlaivis, kuriam radijo ryšiu siunčiama skrydžio informacija, surinktus duomenis apdorojame pix4D programine įranga, gautą NDVI žemėlapį keliame į išmaniąją tręšimo techniką, kuri paskirsto tręšimo kiekius pagal atitinkamam plotui.cameras

Nedidelis ir lengvas multispectrinis sensorius, kuris vieno skrydžio metu fiksuoja keturių spektrų bangas: NIR, RE , Red&Green ir  RGB.

Šie spektrai leidžia sugeneruoti NDVI, MCARI, NDRE, CCI ir CIRE žemėlapius, kurie atskiria augalų ląstelių struktūrą ir parodo chrolofilo kiekį juose.

Techninę specifikaciją rasite čia.

Daugiau informacijos rasite čia.