Lietuvos Esri vartotojų konferencija baigėsi! Ačiū visiems buvusiems kartu!

konferencija

Lietuvos Esri vartotojų konferencija – tai renginys, kurį aplanko  daugiau kaip 500 geografinių sistemų specialistų, tai vieta, kurioje susitikę su bendraminčiais sužinosite naujausias rinkos tendencijas, išgirsite apie technologinius pasiekimus ir naujoves bei praktiškai pamatysite, kaip juos pritaikyti savo darbe.

ArcGISEarth_265Plenarinėje sesijoje jus pasitiks ir sveikins Esri 3D ir ArcGIS Earth produkto vadovas – Chris Andrews iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Jis papasakos apie geodizainą, 3D technologijos naudojimą planavime, BIM integraciją su GIS, apžvelgs šių sričių naujienas ir perspektyvas!

Susitikite su kolegomis – geografinių informacinių sistemų specialistais iš visos Lietuvos, keiskitės patirtimis, išplėskite ne tik žinių, bet ir bendraminčių ratą!

Konferencija vyks 2016 m. spalio 6-7 d. „Karolinos“ konferencijų centre, Sausio 13-osios g. 2, Vilnius. Konferencijos pradžia 10:00 val., registraciją pradedame 9:00 val.

Daugiau informacijos apie renginį telefonu 8 5 215 0575 arba elektroniniu paštu renginiai@hnit-baltic.lt.
11

 

12

 

 

Jūsų patogumui pateikiame excel failą , kuriame galėsite susiplanuoti antros dienos dienotvarkę. Atsisiųsti failą… 

Interaktyvių sesijų aprašymas

Demonstracijų inžinerinių tinklų atstovams ir savivaldybėms aprašymas

Registracija į konferenciją jau baigėsi. Spėjusių užsiregistruoti laukiame renginyje, o su kitais susitiksime jau kitais metais!