Temos Archyvai: Renginiai

Lietuvos Esri vartotojų konferencija jau spalio 19-20 d.!

Iš visų jėgų stengiamės, kad š.m. Lietuvos Esri vartotojų konferencija būtų išskirtinė! Tai didžiausias GIS bendruomenės renginys, kuriame susitiksite su Hnit-Baltic ir Esri darbuotojais, programinės įrangos vartotojais bei partneriais, sužinosite GIS pasaulio naujienas, įgysite patirties ir galėsite pasidalinti savo pasiekimais GIS srityje! Daugiau nei 500 dalyvių, 30 pranešėjų, 50 pranešimų ir 2 dienos susitikimų su GIS specialistais!

Toliau skaityti Lietuvos Esri vartotojų konferencija jau spalio 19-20 d.!

Konferencija „GIS švietimui 2017″ kviečia studentus ir dėstytojus!

 
Tradicija tampantis renginys – studentų ir dėstytojų konferencija „GIS švietimui" jau spalio 18 d. Vilniuje! Jubiliejinį – penktąjį kartą kviečiame būti kartu Socialinių mokslų kolegijoje! Konferencijos metu su universitetų bei kolegijų atstovais, dėstytojais, studentais dalinamės sėkmingais ArcGIS naudojimosi pavyzdžiais bei pristatysime ArcGIS naujienas!
 
Primename, konferenciją penkis metus iš eilės organizuoja geografinių informacinių sistemų atstovė Baltijos šalyse UAB „Hnit-Baltic". Konferencijos tikslas – skatinti aukštąsias mokyklas, jų dėstytojus ir studentus domėtis geografinėmis informacinėmis sistemomis bei technologinių naujovių taikymo galimybėmis ir ugdyti būsimus specialistus.
 

Kviečiame į ArcGIS įgūdžių tobulinimo seminarus!

Visus, dirbančius ArcGIS programine įranga ir norinčius sužinoti daugiau, kviečiame gilinti žinias nemokamuose seminaruose!

Lauksime jūsų net trijuose miestuose:

  • Klaipėda, gegužės 30 d. (Green Park Hotel, Minijos g. 119)
  • Kaunas, gegužės 31 d. (BLC verslo centras, K. Donelaičio g. 62)
  • Vilnius, birželio 1 d. (Holiday Inn viešbutis, Šeimyniškių g. 1)

Atvykimas nuo 12.30 val. Seminarų pradžia 13 val.

Seminaro metu sužinosite kaip ArcGIS programinė įranga gali padėti optimizuoti darbą įvairiose veiklos srityse. Didžiausią dėmesį skirsime išmanaus miesto kūrimui: nuo 3D projektavimo iki masinių renginių veiklos organizavimo su ArcGIS. Daugiau funkcionalumo naujienų ir sėkmingų ArcGIS taikymo pavyzdžių – įgūdžių tobulinimo seminaruose!

 

 

 

Registracija baigėsi. Laukiame visų užsiregistravusių seminare!

Konferencijoje „Mano žemėlapis Lietuvai“ įvertinti žemėlapius kuriantys mokiniai!

Ar galite patikėti, kad interneto žemėlapius kuria – vaikai? Tikrai taip! Jau antrą kartą Lietuvoje vyko moksleivių skaitmeninių žemėlapių kūrimo konkursas – „Mano žemėlapis Lietuvai“.

Konkurso organizatoriai sulaukė 80 įvairių žemėlapių, kuriuose 6-12 klasių moksleiviai supažindina su savo miestų ir miestelių architektūra, lankytinais objektais, piliakalniais, dvarais ir jų istorijomis, pasakoja apie įžymių asmenybių veiklą ir gyvenimą, nagrinėja Lietuvos tautinį identitetą, regionų ypatumus ir šalies nepriklausomybės kelią, perteikia savo kelionių ir pažinimo įspūdžius. Konferencijoje apsilankė beveik 180 žmonių iš 15 Lietuvos miestų.

Toliau skaityti Konferencijoje „Mano žemėlapis Lietuvai“ įvertinti žemėlapius kuriantys mokiniai!