Kategorijos archyvas: Programinė įranga

CityEngine

cityengine-banner-lg

Esri CityEngine suteikia neribotas greito 3D projektavimo galimybes miestų architektūros ir kraštovaizdžio dizaino specialistams. Pasitelkdami trimatį vizualizavimą, pamatykite ryšius tarp projektuojamo objekto ir jo aplinkos, įvertinkite jų įgyvendinimo galimybes ir planuokite idėjų realizavimą. CityEngine yra ArcGIS programinės įrangos dalis, padedanti priimti greitus ir pamatuotus sprendimus nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo, kurie yra be galo svarbūs miesto gyventojams.

Toliau skaityti CityEngine

ArcGIS Online

Jūsų organizacijos kartografavimo platforma debesyje

ArcGIS Online suteikia galimybę kiekvienam organizacijos darbuotojui atrasti, naudoti, kurti ir saugoti žemėlapius debesyje, pasiekiamus iš bet kurio įrenginio, visur ir visada. ArcGIS Online naudojimui nereikia diegti jokios programinės įrangos nei organizacijos serveriuose nei vartotojų įrenginiuose – visas funkcionalumas pasiekiamas per interneto naršyklę.

Pasižiūrėkite video: Kas yra ArcGIS?

main-create-and-shareKurkite žemėlapius jums patogiu būdu

Naudokite savo duomenis kartu su Esri duomenimis ir ArcGIS vartotojų duomenimis, kad sukurtumėte jūsų darbui naudingus žemėlapius. Paruošti naudoti pagrindo žemėlapiai, įrankiai, šablonai, ir duomenų rinkiniai palengvina žemėlapių projektavimą ir publikavimą.

 

 

Atraskite turinio pasaulįmain-a-platform-for-developers

Naršykite didžiausią pasaulyje internetinę geografinio turinio biblioteką ir atraskite žemėlapius bei duomenis įvairiausiomis temomis. Kurkite turinį jungdami įvairiausius duomenis ir atvaizduokite rezultatą žemėlapyje.

 

 

main-get-answersGaukite įžvalgas naudojant vietovės analitiką

Nesvarbu ar esate mokslininkas, sprendimų priėmėjas, ar tiesiog entuziastas, atrasite naujus vietovės aspektus. Analizuodami sąryšius ir dėsningumus, geriau suprasite problemas ir pamatysite galimybes.

 

 

main-work-more-efficientlyUžmegzkite ryšius naudodami GIS

Kiekvienas jūsų organizacijoje gali dalintis naujausiais žemėlapiais, duomenimis ir idėjomis naudojant vieningą platformą. Kurkite projektų grupes, pritaikykite darbo įrankius ir kurkite savo internetines aplikacijas apjungiančias žmones naudojant GIS.

 

 

Kurkite ir dalinkitės žemėlapiais jau šiandien – išbandykite ArcGIS nemokamai

ArcGIS for Desktop

Profesionalus GIS turinio kūrimas

Yra daugybė būdų sukurti žemėlapį. Bet jei vadovaujantis jūsų žemėlapiu bus priimami sprendimai, taupantys pinigus, laiką arba net išsaugantys gyvybes, tuomet žemėlapių kūrimui jūs privalote naudoti mokslinius metodus. Naudokite ArcGIS for Desktop žemėlapių kūrimui su naujausiais duomenimis, panaudojant pažangius analizės metodus, ir dalinkitės jais ten, kur jie atneš didžiausią naudą.

main-create-visualKurkite išmanius žemėlapius ir naudingas aplikacijas

Vizualizuokite ir bendrinkite informaciją nauju būdu bei priimkite sprendimus remiantis atskleistomis įžvalgomis. Kartografuokite ir tvarkykite duomenis su ArcGIS for Desktop, tuomet kurkite aplikacijas ir dalinkitės su kitais ArcGIS platformos naudotojais. Su ArcGIS for Desktop gaunate ArcGIS Online paskyrą, todėl iškart turėsite prieigą prie viso aktualaus turinio ir paruoštų naudoti aplikacijų.

 

 

main-transformPaverskite savo duomenis naudinga informacija

Kurkite, redaguokite, analizuokite ir dalinkitės informacija veiksmingai ir efektyviai. Paverskite turimus 2D duomenis 3D išraiškingam vizualizavimui. Lengvai importuokite ir redaguokite duomenis, kad gautumėte jums reikiamą informaciją. Atlikite analizę, kad išspręstumėte problemas. Pridėtinę vertę turinti informacija, kurią sukuriate su ArcGIS for Desktop pakeis požiūrį į sprendimų priėmimą ir rezultatų siekimą.

 

 

main-trustedsourceTapkite patikimu aktualios informacijos šaltiniu

Kurkite kartografinius sprendimus, valdykite turtą, paskirstykite resursus, analizuokite verslo duomenis ir matuokite rezultatus. ArcGIS for Desktop padės jums sukurti pridėtinę vertę, kurios reikia jūsų organizacijai norint būti sėkmingai.

 

 

 

main-it-is-scienceJūs žinote, kad tai mokslas, visi kiti gali tai vadinti slaptu ingredientu

Jums reikia atsakymų, gautų remiantis faktais, ne nuomonėmis. Patikrinkite prielaidas, raskite faktus,  orientuokitės į rezultatą ir pasiekite savo tikslus. Sudėtingi erdviniai ryšiai nėra akivaizdūs, juos atrasite analizuodami duomenis keletu skirtingų būdų. Analitiniai ArcGIS for Desktop įrankiai sukurti remiantis patikrintomis mokslinėmis motodologijomis ir yra lengvai pasiekiami.

 

 

 

main-get-answerGaukite atsakymus į jūsų organizacijai aktualius klausimus

Tikrosios organizacinės įžvalgos atsiranda matant bendrą vaizdą. ArcGIS for Desktop leidžia jums suprasti pokyčius, identifikuoti tendencijas, daryti prognozes ir vertinti rezultatus.

 

 

Sužinokite esmines ArcGIS for Desktop savybes

ArcGIS for Server

Įdiekite ArcGIS savo infrastruktūroje

ArcGIS for Server pagerina jūsų verslo procesus, suteikdamas GIS galią kiekvienam organizacijos darbuotojui, kas lemia sklandesnį sprendimų priėmimą. Jei organizacijos politika ar specifika neleidžia kelti duomenis į debesines platformas, ArcGIS for Server yra puikus sprendimas jūsų organizacijai. Visi duomenys bus saugomi organizacijos serveriuose, galėsite saugiai dalintis jais su kolegomis.

main-make-gis-availableĮgalinkite GIS visur ir visada

Web GIS, prieinamas įdiegus ArcGIS for Server leidžia pasiekti žemėlapius ir geografinę informaciją visur, visada, iš bet kurio įrenginio. Tai apima interneto naršykles, išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir darbastalio aplikacijas.

Sužinokite daugiau apie Web GIS.

 

 

main-keep-your-gisPilnai kontroliuokite savo GIS

Kontroliuokite visus GIS platformos diegimo jūsų IT infrastruktūroje aspektus. ArcGIS for Server yra sukurtas taip, kad būtų suderinamas su specinine jūsų organizacijos technine įranga ir atitiktų saugumo reikalavimus bei leidžia jums kontroliuoti kaip jūsų GIS platforma diegiama, palaikoma, apsaugoma bei naudojama.

 

 

main-make-it-simpleLeiskite vartotojams lengvai pasiekti jiems reikiamą informaciją

Geografinė informacija, kurią atveriate naudodami ArcGIS for Server gali būti pasiekiama per įvairias paruoštas naudoti aplikacijasir šablonus. Jūs galite sukonfigūruoti paprastas, specializuotas aplikacijas, kad vartotojai greitai ir intuityviai atliktų savo darbus.

 

 

Sužinokite esmines ArcGIS for Server savybes