Netrukus bus atnaujintas ArcGIS Online!

ArcGIS-whatscoming

ArcGIS Online bus atnaujinta jau vasario pabaigoje. Norime pasidalinti, ką esame suplanavę šiame naujinime: bus naujų 3D internetinių aplikacijų kūrimo galimybių, prie viešų paskyrų galėsite jungtis naudodami socialinių tinklų paskyras, sistemoje patobulintas išmanusis kartografavimas ir ArcGIS Online prenumeratos administravimas.

3D internetinės aplikacijos

Galėsite kurti 3D internetines aplikacijas iš trimatės scenos . Į Web AppBuilder for ArcGIS įtrauktas rinkinys naujų valdiklių ir temų su 3D skirtais įrankiais ir šablonais. Naujose konfigūruojamose 3D aplikacijose galėsite palyginti, atvaizduoti ir viešinti trimates scenas.

Socialinių tinklų prisijungimai

ArcGIS Online naudotojai prie viešųjų paskyrų galės prisijungti naudodami savo Facebook arba Google prisijungimo duomenis. Esami naudotojai taip pat galės jungtis su savais Facebook arba Google prisijungimais (viešoji paskyra – tai asmeninė mažesnių galimybių paskyra, skirta naudoti nekomerciniais tikslais). Prisijungti su socialinių tinklų prisijungimo duomenimis kuriant viešąsias paskyras bus kur kas lengviau ir greičiau.

Išmanusis kartografavimas

Išmanųjį kartografavimą papildysime žemėlapio stiliais. Žemėlapio stiliai leis atspindėti įvairius aspektus. Daugeliu atvejų naujieji stiliai patys atliks reikiamus skaičiavimus, kad galėtumėte tiesiog pasirikti, kokį žemėlapį sukursite. Reikės tik nurodyti keletą atributų laukų ir pasirinkus stilių jį išbandyti.

Naujas dominavimo stilius leis parodyti, kuris iš keleto žemėlapyje pateiktų duomenų atributų yra dominuojantis. Pavyzdžiui, sluoksnyje, kuriame pavaizduotas pasėlių derlius pagal rajonus, galėsite matyti, kurių kultūrinių augalų vertė didžiausia ir koks jų dominavimo laipsnis, palyginus su kitais.

Analizė

Įrankis Choose Best Facilities pagal nurodytus kriterijus padės rasti optimalius paskirstymo taškus.

Į Living Atlas Analysis sluoksnius bus įtraukta dar daugiau įvairių pasaulio šalių geografinių duomenų.

ArcGIS Online administravimas

Administratoriai turės daugiau galimybių valdyti saugos nustatymus. Jie galės nustatyti, ar leisti nariams redaguoti ir rodyti asmens duomenis, ir pasirinktis kas galės peržiūrėti profilius. Taip pat galės nuspręsti, ar turinio elementų aprašymuose ir grupių puslapiuose rodyti nuorodas į socialinius tinklus.

ArcGIS Online bus patobulintas prisijungimas naudojant organizacijos vidines sistemas. Bus galima konfigūruoti atsijungimo sąlygas. Sistema bus papildyta mokymo medžiaga bei geriausios praktikos patarimais.

Naudotojai per savo profilių puslapius galės tvarkyti ryšius su Esri. Naudotojams bus suteikta galimybė prenumeruoti el. laiškus su naujausiais ArcGIS programinės įrangos naudojimo patarimais, GIS naujienomis ir klientų istorijomis. Tam reikės, kad ArcGIS Online paskyroje būtų įjungta Esri prieiga.

Kas dar domisi ArcGIS Online naujienomis?

Galite pasirūpinti, kad ir kiti organizacijoje dirbantys asmenys susipažintų su ArcGIS Online naujienomis. Tiesiog persiųskite šį el. laišką. O dar geriau pasidalykite šia nuoroda, kad žmonės galėtų užsiprenumeruoti. Taip dar daugiau žmonių jūsų įmonėje galės išnaudoti ArcGIS Online galimybes.