Kviečiame į susitikimą parodoje „Mokykla 2014“

mokyklai

Kviečiame jus į susitikimą parodoje „Mokykla 2014“, kuri vyks lapkričio 21-23 dienomis Litexpo parodų centre!

Penktadienį, lapkričio 21 d. 14 val., kviečiame jus į interaktyvią Samsung galimybių klasę, kurioje rengiame pamoką „Žemėlapių kūrėju gali būti kiekvienas!“. Jos metu supažindinsime, kaip, kokiomis priemonėmis kiekvienas gali susikurti savo internetinį žemėlapį. Pamokoje gali dalyvauti ir mokytojai, kurie grįžę į klases pasidalins įgyta patirtimi, ir moksleiviai, kurie įgis žinių, kaip žemėlapiai gali praturtinti geografijos, istorijos, biologijos ir kt. pamokas, pažinti supančią aplinką ir ją atvaizduoti interaktyviame žemėlapyje.

Visą parodos laiką laukiame jūsų mūsų stende Nr. 4.08,  kuriame pristatysime mokykloms ir įvairių sričių mokytojams skirtas geografinių informacinių sistemų (GIS) priemones. Stende jus pasitiks mūsų įmonės darbuotojai, kurie atsakys į jūsų pateiktus klausimus, supažindins su siūlomomis paslaugomis, patars, kaip paįvairinti pamokas, parodys įvairių pavyzdžių.

*****

Ačiū visiems užsiregistravusiems. Bilietus jau išdalinome. Bet klasėje vietų dar yra ir labai kviečiame, apsilankius parodoje, užsukti į mūsų stendą bei sudalyvauti mūsų pamokoje.