Kategorijos archyvas: Mokymai

GIS mokykla

12963862_833693896775638_6538197308081785140_n

Supraskite GIS ir išmokite kurti žemėlapius!

GIS mokykla – tai portalas norintiems pažinti, tyrinėti mus supančią aplinką, platųjį pasaulį, paaiškinti ryšius tarp objektų, reiškinių, pasitelkiant geografinę informacinę sistemą (GIS). Tikimės, kad GIS technologijos padės Jums surasti naujas įžvalgas žinomuose dalykuose.
Hnit-Baltic – „GIS mokykla“ iniciatorė, kartu su Lietuvos geografijos mokytojų asociacija rūpinasi, kad čia rastumėt atsakymus į klausimus, kas yra GIS, GIS naudojimo pavyzdžius,  GIS technologijų (ArcGIS Online) pamokėles tiems, kurie nori mokytis savarankiškai, metodinę medžiagą geografijos, istorijos, informatikos pamokoms.
Kurti žemėlapius paprasta! Kviečiame tuo įsitikinti: www.gismokykla.lt

Esri mokymo centras

HB-Esri-Authorized-Learning-CenterKursai, kurių metu teorinės paskaitos (lietuvių kalba) derinamos su praktinėmis užduotimis, organizuojami ne tik pradedantiems darbą su GIS programine įranga, bet ir turintiems praktinių įgūdžių. Kursus veda Esri sertifikuoti instruktoriai, kurie besimokančius aprūpina mokymo medžiaga (anglų kalba), supažindina su geoinformacinėmis sistemomis, GIS programinių priemonių funkcionalumu bei moko įgytas žinias ir įgūdžius taikyti praktikoje. Sėkmingai baigusiems kursus, įteikiami sertifikatai.

Mokymo kursų katalogas

Kursų tvarkaraštis

Esri autorizuoto mokymo centro kursų tvarkaraštis 2016 m.

Kursų pavadinimas Trukmė (dienomis) Minimalus dalyvių skaičius Kaina 1 dalyviui
Eur be PVM
Kursų data*
 Spalis  Lapkritis Gruodis
ArcGIS Online pagrindai 0,5 8
ArcGIS 2: darbo pagrindai 3 5 380*  18-20
ArcGIS 3: analizės uždaviniai 2 3 555* 3-4
ArcGIS 4: GIS turinio publikavimas internete 2 3 555*  16-17
Įvadas į ArcGIS Pro 2 3 555*
Geoduomenų bazių kūrimas 3 3 785*
Daugiavartotojiškos geoduomenų bazės kūrimas 2 3 555*  29-30
Duomenų redagavimas naudojant ArcGIS for Desktop 2 3 555*
Žemėlapių kūrimas naudojant ArcGIS 2 3 555*
Versijuotos darbo eigos įgyvendinimas daugiavartotojiškoje geoduomenų bazėje 3 3 785*
Įvadas į geoapdorojimo scenarijus naudojant Python 3 3 785*
ArcGIS for Server: svetainės konfigūravimas ir administravimas 3 3 785*
Web aplikacijų kūrimas naudojant ArcGIS API JavaScript 3 3 785*

*Kursų datos yra preliminarios. Informaciją apie nuolaidas, specialius pasiūlymus, papildomus reikalavimus ir registraciją rasite www.hnit-baltic.lt arba tel. + 370 5 215 0575.

Kita informacija: į kursų kainą neįeina kursų dalyvio apgyvendinimo išlaidos. Likus trims darbo dienoms iki paskelbtos kursų pradžios registracija nutraukiama. Sąlygos – kursų dalyviai turi turėti anglų kalbos pagrindus; klasė talpina iki 15 dalyvių. UAB „Hnit-Baltic“ pasilieka teisę neorganizuoti kursų paskelbtą dieną, jei nesusidaro reikiamas žmonių skaičius. Tokiu atveju užsiregistravusieji (gavus sutikimą) perkeliami į sekančius kursus.

Daugiau informacijos apie kursus ir registraciją: UAB „Hnit-Baltic“, tel. + 370 5 215 0574, faks. + 370 5 215 0576, el. p. mokymai@hnit-baltic.lt

Mokymų klasės adresas: Savanorių pr. 28, Vilnius (LJB verslo centras, 1 aukštas).

Mokymai internetu

W11638_banner (2)Vaizdai yra informacija

Žemės paviršiaus skaitmeniniai vaizdai yra šiuolaikinio kartografavimo pagrindas. Jie taip pat naudojami siekiant sukurti vertingos informacijos produktus įvairiose srityse.

Esri skatina suprasti vaizdinės informacijos svarbą ir kviečia registruotis į nuotolinius nemokamus kursus. Šis internetinis kursas yra skirtas visiems, kurie domisi Žemės vaizdų taikymu, galimybe padidinti produktyvumą darbe, taupyti pinigus, saugoti aplinką ir pan.

Kviečiame registruotis į nuotolinius Esri organizuojamus kursus, kurie prasideda rugsėjo 7 d. Daugiau informacijos ir registracija čia.

Individualus mokymas

Sertifikuoti įmonės specialistai teikia individualias konsultacijas, kurių turinys sudaromas atsižvelgiant į Jums rūpimus klausimus, siekiamus rezultatus, žinių praktinį pritaikymą, programinės įrangos bei Jūsų turimų GIS žinių lygį. Šios konsultacijos teikiamos autorizuotame Esri mokymo centre, taip pat Jūsų įmonėje.

GIS mokymas kliento įstaigoje

Kursai gali būti organizuojami ir Jūsų įmonėje. Kad mokymo procesas būtų sklandus bei sėkmingas, turėtų būti sudarytos šios sąlygos:

  • aukštos rezoliucijos PC projektorius (teorinės dalys dėstomos naudojant MS PowerPoint prezentacijas);
  • rašymo lenta instruktoriui;
  • kompiuteriai, kurių techniniai ir programiniai parametrai atitinka instruktoriaus nurodytus;
  • lokalus tinklas.

Literatūra

Pas mus galite įsigyti specializuotos GIS literatūros

Galite pasirinkti teorines žinias perteikiančią literatūrą arba Esri programinės įrangos mokymo ir mokymosi rinkinius, leisiančius išbandyti teorinių ir praktinių žinių tvirtumą, tiek anglų, tiek rusų kalba.

Nemokamos knygos lietuvių kalba:

Nemokamos knygos anglų kalba:

Literatūra anglų kalba

Žurnalų prenumerata

Literatūra pagal kategorijas:

GIS teorija
GIS taikymas pagal veiklos sritį
Esri programinės įrangos mokymo ir mokymosi rinkiniai
Atlasai

 Svarbu! Knygų kainos nurodytos JAV doleriais (USD). Į kainą neįskaičiuotos siuntimo ir muitinės išlaidos, kurių dydis priklauso nuo užsakytų knygų kiekio.

Literatūra rusų kalba

Literatūra pagal kategorijas:

Svarbu! Knygų kainos nurodytos Rusijos rubliais. Į kainą neįskaičiuotos siuntimo ir muitinės išlaidos, kurių dydis priklauso nuo užsakytų knygų kiekio.

Žurnalų prenumerata

Mūsų atstovaujama kompanija Esri leidžia žurnalus, kurių elektronines versijas galite skaityti čia:

Jei norite gauti popierinius leidinius, galite juos užsiprenumeruoti. Žurnalai bei jų pristatymas nemokami. Atsisakyti prenumeratos galite elektroniniu paštu info@hnit-baltic.lt arba paskambinę telefonu 8-5-2150575.