Techninė sesija

Lietuvos Esri vartotojų konferencija 2015
Techninė sesija
2015 m. spalio 9 d.

Atsisiųsti išsamų techninių sesijų aprašymą

Laikas Tema Aprašymas
9:30 – 10:05 Web AppBuilder for ArcGIS – susikurkite savo internetinių žemėlapių  programėlę Šios sesijos metu bus pristatomas Web AppBuilder for ArcGIS. Kalbėsime apie tai, kaip  galima sukurti adaptyvias, prie bet kokio įrenginio prisitaikančias žemėlapių programėles, papildyti jas norimu funkcionalumu.
10:05 ‐ 10:40 ArcGIS programėlės darbui lauko sąlygomis – rinkime duomenis greitai, tiksliai ir efektyviai Ši sesija skirta ArcGIS programėlėms darbui lauko sąlygomis:
– Collector for ArcGIS bei Survey123 – duomenų rinkimui ir jų koregavimui;
– Navigator for ArcGIS – dibančiųjų lauko sąlygomis maršrutų sudarymui ir optimizavimui.
10:40 ‐ 11:10 GIS paslaugos – kaip jas apsaugoti Pristatysime, kaip, kada ir kodėl turime naudoti SSL, kaip apsaugoti ArcGIS for Server web paslaugas, kad jos būtų pasiekiamos tik autorizuotiems vartotojams, kokios yra galimos sistemų diegimo alternatyvos, siekiant išlaikyti saugumo reikalavimus.
11:40 ‐ 12:20 Appstudio for ArcGIS – susikurkite GIS programėlę patys Šios sesijos metu pristatysime naują ArcGIS šeimos interaktyvų įrankį programėlių kūrimui – AppStudio for ArcGIS. Su juo galėsite kurti programėles net neturėdami programavimo žinių. Bus demonstruojamas išmanių programėlių kūrimas, konfigūravimas ir diegimas įvairiuose įrenginiuose. Kalbėsime apie tokių programėlių poreikį, taikymo uždavinius ir plėtimo galimybes.
12:20 ‐ 13:20 ArcGIS Pro – naujos galimybės ArcGIS for Desktop vartotojams Sesijos metu bus pristatomos ArcGIS Pro galimybės ir pagrindinės savybės, aptariama, kaip ArcGIS Pro gali papildyti ArcGIS for Desktop arba netgi jį pakeisti. Bus pristatoma, kaip keistis duomenimis, žemėlapių projektais tarp ArcGIS for Desktop ir ArcGIS Pro.
14:20 ‐ 15:00 Stebėkite, analizuokite informaciją apie įvykius realiu laiku ir gaukite įžvalgas, leidžiančias priimti sprendimus Kaip gali būti surenkama ir apdorojama esamojo laiko informacija, atliekama analizė bei atvaizdavimas realiu laiku, sprendžiant įvairius taikomuosius transporto, logistikos, inžinerinių komunikacijų bei kitų sričių uždavinius – visa tai išgirsite šioje sesijoje.
15:00 ‐ 15:40 Erdvinių įžvalgų jėga arba įvadas į GIS analizę Kalbėsime apie įvairių rūšių naujos informacijos išgavimą iš turimų GIS duomenų, atliekant erdvinę analizę. Pademonstruosime, kaip vykdyti analizę, publikuoti rezultatus, kurti interaktyvius įrankius, sprendžiančius konkrečius analizės uždavinius.