Konferencija „GIS švietimui 2017″ kviečia studentus ir dėstytojus!

 
Tradicija tampantis renginys – studentų ir dėstytojų konferencija „GIS švietimui" jau spalio 18 d. Vilniuje! Jubiliejinį – penktąjį kartą kviečiame būti kartu Socialinių mokslų kolegijoje! Konferencijos metu su universitetų bei kolegijų atstovais, dėstytojais, studentais dalinamės sėkmingais ArcGIS naudojimosi pavyzdžiais bei pristatysime ArcGIS naujienas!
 
Dėmesio! Kad renginys būtų įdomus ir įtraukiantis, reikia visų mūsų indėlio. Tad norime paprašyti jūsų: “nepaleiskite” studijas bebaigiančių studentų, praneškite mums apie jų baigiamuosius darbus, kuriuose taikė ArcGIS, ir jau dabar pakvieskite pristatyti darbus spalio 18 d. vyksiančioje konferencijoje. Dalinkimės, diskutuokime, semkimės patirties vieni iš kitų!
 
 
Primename, konferenciją penkis metus iš eilės organizuoja geografinių informacinių sistemų atstovė Baltijos šalyse UAB „Hnit-Baltic". Konferencijos tikslas – skatinti aukštąsias mokyklas, jų dėstytojus ir studentus domėtis geografinėmis informacinėmis sistemomis bei technologinių naujovių taikymo galimybėmis ir ugdyti būsimus specialistus.
 
DALYVIŲ REGISTRACIJA (svetainė nepalaiko Internet Explorer naršyklės, registracijai naudokite kitas naršykles)

PRANEŠIMŲ REGISTRACIJA (svetainė nepalaiko Internet Explorer naršyklės, registracijai naudokite kitas naršykles)